На торги виставлено право вимоги зі столичним бізнес-центром у заставі

13.05.2021   |  Новини

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні пул активів, що належать АТ «Місто Банк», що перебуває в стадії ліквідації.

Як передає прес-служба ФГВФО, на торги будуть виставлені право вимоги за кредитом компанії з видобутку і переробки донних відкладеннь на території Волинської області, а також земснаряд (судно технічного флоту. — Ред.) МЗ-17МЕ для видобутку сапропелю 2011 року виготовлення з внутрішньою мережею електропостачання.

Торги відбудуться 21 травня 2021 року в системі ProZorro. Продажі.

Загальна сума заборгованості за кредитним договором становить 70,5 млн грн. Термін прострочення виплат — понад один рік.

Серед об’єктів застави за кредитом — сучасний 6-поверховий бізнес-центр загальною площею 3 115 квадратних метрів, розташований в центрі Києва, на бульварі Тараса Шевченка.

У заставі також перебувають комплекс із зневоднення та переробки сапропелю з офісно-виробничих приміщень у Волинській області, система для зневоднення ґрунту, лінія з виробництва органічних мінеральних сумішей тощо.

Крім цього, в забезпечення за кредитом увійшли корпоративні (майнові) права на частку 80% в статутному капіталі компанії-позичальника. Ця компанія займається в Україні видобутком, переробкою і застосуванням сапропелю, який володіє унікальними властивостями і використовується в багатьох галузях промисловості і сільському господарстві.

Детальна інформація про лот G16N019677 та умови участі в аукціоні розміщена на сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням. Крім цього, докладна інформація про активи у складі пулу представлена в кімнаті даних у приміщенні банку та у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до неї – за посиланням.