«Нова пошта» планує в 1,5 рази збільшити інвестиційний бюджет
«Нова пошта», провідний поштовий оператор України, у 2022 році планує зрости більше ніж на 20% і в 1,5 разу збільшити інвестиційний бюджет — до 4 млрд грн, повідомив співвласник компанії В’ячеслав Климов в інтерв’ю виданню «Forbes Україна».

«Хочемо зрости більше ніж на 20% і плануємо в півтора разу збільшити інвестиційний бюджет (…) Проінвестували близько 3 млрд грн (у 2021 році — ІФ), плануємо близько 4 млрд грн у 2022-му», — зазначив він.
Говорячи про більш довгострокові плани, другий співвласник компанії Володимир Поперешнюк сказав, що передбачається, що через 10 років «Нова пошта» стане втричі більшою — за кількістю машин, відділень тощо.
Нагадаємо, раніше Property Times розпитував співвласника «Нова Пошта» Володимира Поперешнюка про плани розвитку компанії на найближчий час.
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram
