Олександр Пан: Міжнародного інвестора може зацікавити сегмент комерційної нерухомості України

29.01.2020   |  Новости

Новини партнерів

Міжнародному інвестору дохідність проектів комерційної нерухомості в Україні може бути вельми цікава, вважає засновник Spang Capital Олександр Пан.

Аналітики Savills World Research у своєму звіті спрогнозували, що світовий інтерес інвесторів до нерухомості продовжить зростати. Минулоріч офіси та житло користувалися найбільшим попитом, обидва напрямки в глобальному плані зросли на 6%.

Також у звіті йдеться про глобальні тренди 2020 року, зокрема, зазначається, що нерухомість залишатиметься більш привабливим видом активів порівняно з облігаціями.

Україна поки що не може гарантувати міжнародному інвестору належні умови для безпечного інвестування в житлову нерухомість. «Незважаючи на загальний тренд в інвестування житла, Україна сьогодні не може в цьому сегменті запропонувати міжнародному інвестору надійні гарантії і перекрити всі ризики, особливо це стосується новобудов на початковому етапі, — вважає  Олександр Пан.

На думку експерта, корумпованість ринку і незахищеність інвестора поки не перекривають високі ризики, пов'язані з особливостями реалізації проектів житла в нашій країні. «У той же час сегмент комерційної нерухомості, в тому числі торгової та офісної, демонструє дуже позитивну динаміку зростання. Міжнародному інвестору дохідність таких проектів в Україні може бути вельми цікава», — коментує Олександр Пан.

Довідка:

Олександр Пан — засновник компанії Spang Capital, основні напрямки діяльності — інвестиції в регіональну та європейську нерухомість.


Читать другие новости

25.09.2020
Очікуваний термін реалізації проекту — 4 роки
подробнее
23.09.2020
«UkraineInvest Guide» буде оновлюватися на щоквартальній основі, щоб забезпечити потребу інвесторів в актуальній інформації
подробнее
22.09.2020
Ярославський інвестує в аеропорт Дніпра близько 100 мільйонів доларів
подробнее
22.09.2020
У 1П 2020 року, найбільшою завершеною угодою в сегменті стала оренда приміщення компанією Vodafone (7 800 кв.м) у БЦ Sigma,
подробнее