Призначено нового директора компанії, що управляє бізнес-центром Astarta

27.08.2020   |  Новости

Новим директором компанії ТОВ «ТЕК «Енергоінвест» призначений Максим Олексієнко, який дотепер обіймав посаду першого заступника директора. Компанія здійснює управління одним із ключових столичних об'єктів офісної нерухомості – першим у Києві BREEAM-сертифікованим бізнес-центром «ASTARTA». Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

Нагадаємо, що з грудня 2017 року компанію очолювала Юлія Щаслива, яка відповідала за розробку і реалізацію концепції «Діловий квартал ASTARTA» (GBA – 120 000 кв.м). Максим Олексієнко має 10-тирічний досвід роботи у банківській сфері (ING Банк Україна, Intesa Sanpaolo, Дельта Банк) та девелопменті (OBI, СКМ, Eldorado), де відповідав за будівництво та нерухомість. На новій посаді Максим Олексієнко продовжить забезпечувати ефективне функціонування об’єкту Astarta Organic Business Centre.

«Наш пріоритет залишається незмінним – безпека та комфорт резидентів БЦ. Як керівна компанія, під час карантину ми зберегли партнерські взаємини з компаніями-резидентами та свої позиції на ринку. Наразі у БЦ відсоток вакантності становить менше 1%. Наша команда надалі надаватиме винятковий сервіс відповідно до стандартів БЦ класу «А» та докладе максимум зусиль, щоб продовжити реалізацію концепції Ділового кварталу ASTARTA», – зауважує Максим Олексієнко.

 

Читать другие новости

16.07.2020
Варто зазначити, що в 2009 році Шевченко працював штатним радником Юлії Тимошенко, яка на той час обіймала посаду прем’єр-міністра.
подробнее
10.07.2020
В PR & Communication портфоліо Олени — понад 100 проектів, реалізованих у FMCG, Retail та Development сегментах в Україні,
подробнее
03.07.2020
Сергій Мартинчук з 2014 року по 2019 рік обіймав посаду голови Печерської РДА.
подробнее