SAGA Development та Ukraine Sotheby’s International Realty оголосили про стратегічне партнерство

29.12.2020   |  Новости

Новини партнерів

24 грудня 2020 року в ході прес-сніданку компанії SAGA Development та Ukraine Sotheby’s International Realty оголосили про старт стратегічного партнерства.  В рамках співпраці з SAGA Development Ukraine Sotheby’s International Realty отримала ексклюзивні права на продаж апартаментів у новому проєкті девелопера — ANDRIYIVSKY City Space, реалізація якого розпочинається на початку 2021 року, повідомив CEO SAGA Development Андрій Вавриш.

Ukraine Sotheby’s International Realty — українське представництво провідної міжнародної мережі з продажу преміальної нерухомості — Sotheby´s International Realty. Компанія працює на міжнародному ринку з 1976 року, наразі має понад 1000 офісів, у тому числі, 44 брокерідж-компанії, в 73 країнах світу. 

Вихід Sotheby’s International Realty на український ринок супроводжувався ретельною підготовкою. П’ять років фахівці аналізували ринок, знайомилися із девелоперами та підбирали об’єкти, які відповідатимуть запитам клієнтів і сегменту преміум нерухомості, з яким працюють експерти компанії.

Ukraine Sotheby’s International Realty планує відкрити 3 офіси в Україні. Перший офіс в Києві відкриється в 2021 році, а згодом відкриються представництва в Одесі та Львові.


Читать другие новости

09.12.2020
Комплекс стане важливим урбаністичним і соціальним центром столиці
подробнее
02.11.2020
На думку експерта, існує 2 основні причини зростання цін — зниження облікової ставки НБУ, яка провокує зниження ставок за депозитами, і дефіцит якісної пропозиц...
подробнее
28.10.2020
Якщо до 1 вересня 2021 року не будуть розроблені сталі стратегії функціонування міста та містобудівна документація, доступна онлайн, на ринок чекає хаос.
подробнее