Ще одне підприємство заявило про блокування роботи з боку СБУ та ГПУ

19.07.2019   |  Новости

ТОВ «Метал холдинг трейд» — лідер українського ринку металопрокату, який успішно працює у галузі понад 9 років та належить до великих платників податків (904 місце в Україні) заявив про те, що його діяльність незаконно заблокована. 

Про це йдеться у листі підприємства до Президента України, Офісу Президента України, Генерального прокурора та  т.в.о. Голови СБУ Служба безпеки України.

«Вимога про арешт коштів базується на твердженні слідчого Головного слідчого управління СБУ, що, нібито, підприємство не має власного майна, працевлаштована в ньому лише одна особа, будь-які офісні чи складські приміщення не орендуються. Насправді ж штат працівників на сьогоднішній день складає майже 500 осіб; середньомісячний фонд оплати праці за останні 3 роки становить більше 16 млн. грн; обороти компанії за період 2017–2019 роки склали понад 7 млрд.грн», — стверджують в ТОВ «Метал холдинг трейд».

Зокрема, ухвалами суддів Соснівського районного суду м. Черкаси, слідчих Головного слідчого управління СБ України, прокурора Генеральної прокуратури України було накладено арешти на всі банківські рахунки ТОВ «Метал холдинг трейд», а також на суми ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ. 

«Ми офіційно звертаємося, та просимо допомоги негайно розібратися в даній ситуації! Зняти арешт з рахунків підприємства, покарати злочинних держслужбовців, які заплямовують репутацію компанії», — підсумовують у відкритому листі.

Раніше завод Групи «Ковальська» заявив може призупинити роботу через арешт рахунків СБУ и ГПУ.


Читать другие новости

23.01.2020
Завдяки ВКАД буде спрощено сполучення в приміській зоні Києва
подробнее
22.01.2020
Активісті вважають, шо саме власник новобудови поруч намагався позбавити дачу охоронного статусу.
подробнее
21.01.2020
Сьогодні будівельники перевлаштовують мережі побутової і дощової каналізації, здійснюють комплекс робіт зі спорудження лівоповоротних з’їздів (
подробнее
20.01.2020
На його думку, потрібно створити можливості, щоб галузь показала таке зростання. А для цього потрібні певні передумови
подробнее