У бізнес-парку Mechelen у Бельгії встановлена кліматична система DAIKIN

28.01.2020   |  Новости

Новини партнерів

У новому бізнес-парку Mechelen, який вважається найбільш трендовим у Бельгії, продуктивній роботі сприяє ефективна система кліматизації DAIKIN, встановлена ​​в будівлях бізнес-парку. 

Mechelen Campus, поряд з магістраллю Антверпен — Брюссель, був спроектований як інтерактивне співтовариство, в якому надають широкий спектр послуг та ефективну підтримку з усіх аспектів, пов'язаних з бізнесом. Тут виникає відчуття спільності серед орендарів, а повсякденне життя максимально комфортне. Це дозволяє компаніям і їх співробітникам з ентузіазмом зосередитися на своїх основних завданнях.

Тому кліматизація була дуже важлива. 

Модернізація кліматичної системи була проведена в стислі терміни — шляхом заміни раніше встановлених систем на системи VRV Q — так звані VRV для модернізації, спеціально розроблені фахівцями DAIKIN для таких цілей. Всього на об'єкті встановлено 90 (за кількістю зовнішніх блоків) мультізональних систем VRV DAIKIN, кілька з них використовується безпосередньо для зони коворкінгу. 

Читайте також: Модернізація кліматичних систем в діючих об’єктах комерційної нерухомості

Нагадаємо, кампус Mechelen складається з 12 офісних будівель, зокрема, з 60-метрового висотного будинку, оточеного десятьма  маловисотними офісними будівлями, з'єднаними підземною автостоянкою. На території знаходиться сад з місцем для пікніка та ставком для відпочинку. В цілому Mechelen Campus пропонує близько 50 000 кв.м офісних площ. В одному з офісних будівель частина простору використовується як коворкінг.

Інші реалізовані проекти DAIKIN - на сайті www.leacond.com.ua


Читать другие новости

11.08.2020
У нинішньому вигляді закон не запрацює і до розгляду вето президента гральний бізнес легалізований не буде. Це очікується у вересні.
подробнее
11.08.2020
За підсумками опитування, 58% компаній оцінили свій поточний обсяг замовлень як недостатній, 41% - як нормальний для сезону, 1% - вище норми.
подробнее
11.08.2020
Проте він додав, що це не є таким значним скороченням чи зниженням, у порівнянні з іншими галузями.
подробнее