Перший ЖК в Києві сертифіковано за стандартами енергоефективності BREEAM

24.05.2019   |  Новости

Житловий комплекс DIADANS, що реалізує девелоперська компанія ENSO, сертифіковано за системою BREEAM. Це британський метод оцінки енергоефективності будівель за принципом «зеленої сертифікації».

DIADANS — один з перших житлових комплексів Києва, який пройшов міжнародну сертифікацію. Досі сертифікацію проходили тільки будівлі комерційної нерухомості, для житлового фонду це інноваційний шлях.

«Один з наших основних принципів — піклування про клієнта. Сертифікація BREEAM підтверджує ефективний розподіл екоресурсів та екоматеріалів в житловому комплексі DIADANS. Це забезпечить екологічно стійке і безпечне середовище для його мешканців у довгостроковій перспективі. Ми пишаємося бути одними з перших на ринку і сподіваємося, що BREEAM надихне інших девелоперів, архітекторів і проектувальників на підвищення своїх стандартів, впровадження технічних інновацій і раціональне використання ресурсів, що існують», — зазначив виконавчий директор ENSO Раміль Мехтієв.

Житловий комплекс DIADANS знаходиться в центрі Печерська, за адресою: вул. Євгена Коновальця, 19. Закритий житловий комплекс бізнес-класу, зручне розташування, цілодобова охорона, дитячий майданчик, фітнес-зона, зона релаксу, підземний паркінг і двір без автівок — все це передбачено для комфорту і безпеки мешканців. У комплексі будуть реалізовані інноваційні інженерні та екологічні рішення.

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) — метод добровільної оцінки енергоефективності будівлі за принципом «зеленої сертифікації». Метод був розроблений в 1990 році британською організацією BRE Global з метою оцінювання екологічної ефективності будівельних конструкцій та споруд.