Триває набір на безкоштовний навчальний курс «Монтувальниця сонячних електростанцій»
31.03.2025, 08:45
«Вімен ін Тех Україна» та Greenpeace Україна у співпраці з гуманітарною організацією «Людина в біді» та за фінансової підтримки чеського народу відкрили набір на безкоштовний навчальний курс «Монтувальниця сонячних електростанцій».

«В умовах енергетичної кризи Україна прискорено переходить на відновлювані джерела енергії. Сонячні електростанції — це ключ до енергетичної незалежності, а також чудова можливість для жінок стати частиною цього важливого процесу», — зазначають організатори.
Набір триває до 11 квітня. Група складатиметься з 30 жінок.
Програма курсу передбачає три тижні інтенсивного навчання — протягом квітня і травня 2025 року. Учасниці опанують теорію та практику монтажу фотоелектричних модулів. Також буде тижнева очна практика в Києві.
За підсумками навчання видаватимуть професійний сертифікат, що дає перспективу працевлаштуватися в сфері сонячної енергетики.
Вимоги для жінок, які хочуть подати завку на навчання:
- бажання розвиватися в сфері сонячних електростанцій;
- базова технічна освіту або досвід роботи в суміжних галузях;
- місце проживання — Івано-Франківська, Львівська, Дніпропетровська, Харківська чи Миколаївська області;
- готовність пройти тижневу практику в Києві та розпочати кар’єру у відновлювальній енергетиці.
Подати заявку можна за посиланням: https://docs.google.com/.../172kRyhJKqNsi2MXKs.../preview
У коментарях під цим анонсом у Facebook компанії вже почали запрошувати на співбесіди. Зокрема, Раміна Дадашева написала: «Шановні потенційні здобувачки цього фаху — вважайте цей коментар запрошенням на співбесіду. Наше підприємство Теплоціль у Львові зацікавлено в вас як в майбутніх співробітницях».
Читайте також: Відбудова України: стратегія управління будівельними проєктами для швидкої та якісної реконструкції
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram