У Мінську з'явиться торговий центр з «зеленою» концепцією

03.07.2020   |  Новости

В Мінську розпочато будівництво торгово-розважального комплексу Green Time, який відкриється в кінці 2021 року. Концепція нового ТРЦ базується на створенні простору для активного способу життя з відкритим майданчиком на даху комплексу. Головним інвестором проекту є компанія-забудовник «ГлавІндустріяСтрой», яка вже запустила 4 торгових центру в містах Білорусі, пише  UTG.

   За інформацією порталу belretail, загальна площа одноурівневого ТРЦ Green Time складе 33 000 кв.м, з яких 13 000 кв.м — торговельна. Головною особливостю проекту є відкритий озеленений майданчик на даху, де розмістяться альтанки, дитяча розважальна зона і навіть автокінотеатр. Увага до екології і турбота про навколишнє середовище буде враховано і в інших деталях об'єкта. А саме: ТРЦ стане першим торговим центром в Білорусі, де будуть розташовуватися зарядні станції для електромобілів і автомати для збору пластику. При цьому будуть висуватися додаткові вимоги до всіх орендарів — використовувати матеріали які розкладаються: наприклад, для кав'ярень забороняється використовувати пластикові трубочки, на зміну їм прийдуть одноразові з паперу або скла. Сам забудовник використовує натуральні матеріали в обробці: камінь, дерево, метал.

Якірними орендарями ТРЦ стануть: гіпермаркет Green (площей 3 600 кв.м), спортивна зона з фітнес-центром, дитяча зона магазинів з розважальним центром для маленьких відвідувачів (2 000 кв.м), fashion-галерея з більш ніж 30 магазинами, фудкорт в форматі пулу кафе і ресторанів площею близько 1 200 кв.м. Для відвідувачів даху біля входу буде встановлено спеціальний термінал, через який можна вибрати один із закладів, розміщених в комплексі, і будь-яку позицію з меню. Прямо через автомат можна оплатити замовлення, спускатися нікуди не потрібно: спеціально спроектована система сама доставить їжу на дах.

Раніше Property Times розказували, як подолати «ефект міського теплового острова», або перспективи вертикального озеленення в Україні.


Читать другие новости

05.08.2020
У листопаді 2019 року створена КМДА постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів виключила з переліку об’єктів, які потребують інвестицій, проект «Р...
подробнее
04.08.2020
Кінотеатр буде відкритий у партнерстві з всесвітньовідомим брендом SAMSUNG
подробнее
04.08.2020
Обіцяють, що вже до кінця вересня відкриються близько 78% всіх орендарів. Нагадаємо, що відкриття першої черги ТРЦ Retroville відбулося 30 травня.
подробнее
29.07.2020
Внутрішнім дизайном арени, як і першої черги будівництва СТРЦ «Спартак», займався Юрій Глобчак з Globarch Group.
подробнее