У рамках Венеційського тижня дизайну відкрилась виставка, де представлено проєкт української студії

01.08.2023   |  Новини

З нагоди Венеційського тижня дизайну, що розпочався 29 червня, у галереї Magazzino в Палаццо Контаріні Поліньяк відкрилася друга виставка міжнародного проекту, присвяченого екологічній архітектурі «100 проектів та 100 ідентичностей», яка працюватиме й доступна для відвідування до 27 серпня 2023 р.  

 Tech Office Cyprus, zikzak architects, Limassol Cyprus, 2022

Виставка ARCHIbusiness, яка є частиною циклу з чотирьох подій, кожна з яких присвячена окремій темі у світі архітектури та дизайну, фокусується на будівництві для роботи та інтер’єрах, в яких вивчається екологічний комфорт, ергономіці робочі станції та системи розподілу, які сприяють взаємодії та людським стосункам між працівниками.

Проекти, які окреслюють маршрут виставки, і матеріали, використані для їх виготовлення, підкреслюють вагу, яка приписується повазі до навколишнього середовища та екологічності будівництва.

Відібрані проекти спрямовані на підвищення креативності та усвідомлення неодмінних змін у сфері робочої архітектури, не нехтуючи при цьому увагою до стійкого та соціально інклюзивного вибору.

Серед обраних проектів -  Snøhetta, C+S, Foster + Partners, NKS2 architects, Arup, й також представлено проєкт української студії ZIKZAK Architects  - Tech Office Cyprus, у Лімасолі (Кіпр).