В Україні відкрили рух по одній з ділянок збудованої цементобетонної дороги. Відео

11.04.2019   |  Новости

У Полтавській області відкрили рух ділянкою цементобетонної дороги на трасі Дніпро — Решетилівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

«Щойно відкрили рух по одній із ділянок побудованої цементобетонної дорозі в Кобеляцькому районі! Поки дозволили рух по 1,7 км по правому проїзду автодороги Н-31 Дніпро — Решетилівка», — йдеться в повідомленні.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що стратегічний чотирисмуговий автобан Київ — Дніпро, частиною якого є ділянка траси у межах Полтавської області, планується здати до кінця 2021 року. У Полтавській області, наголосив він, цей автобан будується в бетоні з гарантією у 28 років, а за належного утримання він прослужить не менше 50 років. За інформацією Мінінфраструктури, на реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану автодороги Н-31 Дніпро — Царичанка — Кобеляки — Решетилівка впродовж останніх двох років спрямовано рекордний обсяг коштів: у 2017 році — 252 млн грн, у 2018 — 1 млрд 41 млн 955 тис. грн, у 2019 році планується профінансувати 800 млн грн.

Товщина дорожнього одягу бетонки разом з ущільненим та стабілізованим грунтом — майже 1,5 м. Верхній шар (важкий бетон) — 26 см. На повздовжніх і поперечних швах важкого бетону на глибині 13 см укладають армувальні елементи — закладні штирі. Вони не дають бетонним плитам зсуватися після нарізки швів.


Читать другие новости