Власники ТРЦ пропонують орендарям спеціальні антикризові умови співпраці

27.03.2020   |  Новости

Власники ТРЦ Dream Town вирішили звільнити своїх орендарів від орендної плати та платежів за маркетинг, залишивши тільки оплату для підтримки всіх систем, охорони майна та комунальні платежі.

 

Про це співвласник ТРЦ Dream Town Олександр Меламуд повідомив на своїй сторінці Фейсбук: «Ми, власники ТРЦ «Дрім Таун», звертаємося до Вас, наших партнерів-орендарів. Події останніх днів показали, що всі ми повинні пережити ще одне випробування і вийти з нього з мінімальними втратами, гідно. Тому, не чекаючи влади, пропонуємо:

  1. Ми не будемо нараховувати на період карантину орендну плату і платежі за маркетинг (крім працюючих продуктових).
  2. Ви оплачуєте тільки витрати для підтримки всіх систем і охорони майна — OPEX і комунальні, а це невеликий платіж.
  3. Ми вам сердечно вдячні. Будь ласка, оформіть належні документи, щоб ми мали юридичну підставу не нараховувати вам орендну плату.
  4. Сподіваємося на швидке одужання, розв'язка не за горами».

Читать другие новости

04.06.2020
Нагадаємо, конфлікт навколо ТРЦ «Sky Mall» триває з 2013 року. Після перемогу на виборах 2019 Зеленський особисто пообіцяв Президенту Естонії вирішити цю ситуац...
подробнее
03.06.2020
Наразі ТРЦ усе ще працюють без розважальної складової та закладів громадського харчування, що є істотним стримувальним чинником для багатьох відвідувачів.
подробнее
03.06.2020
Так, пунктом 119–1.1 статті 119–1 визначено, що порушення нотаріусом порядку та/або строків подання інформації щодо посвідчення договорів оренди об’єктів нерухо...
подробнее