Вже другий БЦ з портфелю Dragon Capital отримав сертифікат BREEAM

20.01.2021   |  Новости

БЦ Horizon Park отримав сертифікат «зеленої» будівлі BREEAM In-Use International. Це вже другий бізнес-центр у портфелі нерухомості Dragon Capital, що пройшов міжнародну сертифікацію «екологічного будівництва»: як повідомлялось раніше, БЦ GRAND першим серед бізнес-центрів у Києві отримав сертифікат BREEAM In-Use.

Оцінку проводила компанія MCL, ліцензований оцінювач BREEAM International New Construction та BREEAM International In-Use.

Наталія Кравець, комерційний директор Dragon Capital Property Management, прокоментувала: «На сьогодні вже два наші бізнес-центри Horizon Park та GRAND мають сертифікати „зеленої будівлі“. Ми й надалі плануємо проводити сертифікацію інших об’єктів нашого портфелю, в першу чергу бізнес-центрів, адже це є усталеною практикою у розвинених країнах та однією з переваг об’єкту для орендарів».

Сертифікат BREEAM In-Use підтверджує відповідність будівель, що експлуатуються, стандартам в операційних процесах управління будівлею. Міжнародний стандарт екологічного будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) є найбільш популярним, незалежним і широко використовуваним в Європі методом оцінки якості та екологічності об’єктів нерухомості. За двадцять дев’ять років існування стандарту більш ніж 550 000 будівель отримали відповідні сертифікати.  Сертифікація BREEAM є гарантією забезпечення безпеки для довкілля, безпеки та комфорту для користувачів будівель, контролю всіх операційних процесів, а також скорочення експлуатаційних витрат за рахунок високої енергоефективності та ощадного використання ресурсів.