Запорізький термінал «Нової пошти» пошкоджено під час чергового обстрілу
17.03.2026, 11:40
Вранці, 17 березня, ворог здійснив удар по Запорізькому інноваційному терміналу «Нової пошти». Про це йдеться в повідомленні компанії в соцмережах, пише Property Times.

Також компанія зазначає, що всі співробітники перебували в укриттях у момент влучання, що врятувало їм життя. Внаслідок атаки шість колег зазнали поранень: четверо отримали контузії, стан ще двох медики оцінюють як середньої тяжкості. Наразі вони знаходяться під наглядом лікарів, їхньому життю нічого не загрожує.
«"Нова пошта" вже забезпечує постраждалих і їхні родини всією необхідною підтримкою — медичною, психологічною та матеріальною.
Оцінка наслідків руйнувань триває. Детальна інформація щодо пошкодженого вантажу буде встановлена після ліквідації наслідків удару.
Компанія компенсує втрату відправлень клієнтам. Найближчим часом ми зв’яжемося з вами та повідомимо деталі відшкодування», — зазначено в повідомленні.
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram