4 книги про бізнес, де є свіжі думки

24.06.2019

Всі досвідчені зірки бізнесу колись укладали свої перші угоди, вчилися хантити кращих профі, розробляли бізнес-процеси і робили помилки. Потім про це написали книги, які варті уваги, адже можуть стати у нагоді у побудові бізнесу. Property Times пропонує легку літню добірку для читання.

Уоррен Баффет. Як 5 доларів перетворити в 50 мільярдів. Стратегія і тактика великого інвестора

Роберт Хагстром

Книга про найвідомішого в Америці інвестора, який заробив мільярди не на розвиненні своєї компанії, а інвестуванням в чужі. У ній розповідається про інвестиційні рішення Баффета, його тактики й стратегії, про вибір правильних вкладень і щаблі кар'єри, про методи роботи і стилі мислення великого інвестора.

Диференціюйся або вмирай! Виживання в епоху вбивчої конкуренції

Джек Траут

Основою сучасного успішного маркетингу є диференціювання. Це безперечно. Розробити потужну стратегію просування, посунути конкурентів, створити бренд і досягти успіху в світовому маркетингу — ось головні завдання, які стоять перед вами. У книзі розповідається, що і як слід робити, щоб їх досягти.

Технологія блокчейн — те, що рухає фінансовою революцією сьогодні

Дон Тапскотт

Це путівник по блокчейну. У ній безліч порад від практиків, які підкажуть, як вийти з кризових ситуацій, що таке технологія блокчейн, навіщо вона бізнесу і які ризики несе.

У нашому мінливому світі розуміння цих технологій аж ніяк не будуть зайвими.

Завдання менеджменту в XXI столітті

Пітер Друкер

«Завдання менеджменту в ХХІ столітті» — це суміш прогнозів і оцінок, порад і закликів до конкретних дій для бізнесу, які допоможуть досягти поставлених цілей.

У ній вистачає філософії і конкретики, практики і ділової теорії, щоб прочитати книгу з задоволенням і почерпнути для себе пару думок.

Джерело натхнення lemarbet.com