Львівський логістичний центр ПОРТ продовжує «швартувати» бізнеси у Львові

23.03.2022

В умовах війни гостро постало питання релокації бізнесу. Для підтримки економічного розвитку країни бізнес має працювати й сплачувати податки,а це наразі можливо лише в безпечних регіонах, де не ведуться активні бойові дії. Найбільший у Західній Україні сучасний логістичний центр — PORT — готовий приймати нових резидентів.

Як повідомила Property Times пресслужба логістичного центру, наразі у селі Пасіки-Зубрицькі біля Львова побудовано та здано в експлуатацію перші три черги масштабного логістичного центру ПОРТ. 

«Ми розуміємо, наскільки важливим наразі є економічний розвиток для нашої країни, тому уся наша команда на місці, активно працює та готова допомагати клієнтам, які перебувають у пошуку комерційних приміщень», — коментує Павло Кравець, керівник відділу продажів

Наразі представники компанії зазначають, що більшість комерційних приміщень вже продано. Залишилося три повністю готових складських приміщення на продаж 367 кв. м, 386 кв. м та 1 703 кв. м.

Також є можливість взяти комерційні приміщення для оренди: склади від 354 кв. м, торгові приміщення від 62 кв. м.

Новий масштабний інфраструктурний об’єкт зводять біля вулиці Зелена на околиці Львова. Загальна територія хабу складає 8 га, водночас площа складських, адміністративних та торгових приміщень сягатиме 46 000 м2. Для розробки дизайнерського рішення були залучені кращі архітектори, адже забудовник, Alterra Development, вкладає багато зусиль для того, щоб будь-який новий об’єкт не просто виконував своє функціональне призначення, але й наповнював навколишній простір життям. Також складські приміщення побудовані з урахуванням усіх вимог сучасного бізнесу та з використанням матеріалів найвищої якості.

PORT — це не просто складські приміщення, тут будуть облаштовані шоу-руми, офіси, паркінг, супермаркет, аптека, банк, їдальня, кав’ярні, душові для працівників, громадський простір із озером. 

Тут варто наголосити, що складський комплекс має дуже вигідне розташування — неподалік Львова і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС. 

Детальніше про логістичний центр Property Times писав у Спецпроєкті.

Для довідки

ТОВ Alterra Group — українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та управлінні комерційною нерухомістю «під ключ». За 6 років діяльності в портфелі компанії налічується 36 об'єктів загальною площею 137 500 кв. м. Серед них — торгові та торгово-розважальні центри, комерційні зони у житлових комплексах, торговельні майданчики, офіси, склади та окремі приміщення.

ПОРТ/PORT — логістичний хаб у Львові, спроєктований командою компанії Alterra Group. Окрім складських, виробничих, офісних і торгових приміщень, на 8,08 га є власна інфраструктура. Включно з рекреаційною зоною, супермаркетом, закладами харчування, приміщеннями для відпочинку працівників, паркомісцями для легкового та вантажного транспорту, відеонаглядом. Керуюча компанія — Alterra Group.