Львівський PORT: яким буде новий логістичний центр

30.03.2021  |  Спецпроєкти

Цього року у Львові відкривається найбільший у Західній Україні сучасний логістичний центр — PORT. Детальніше у спецпроєкті Property Times.

Логістичний хаб буде збудовано в селі Пасіки-Зубрицькі, неподалік вулиці Зелена – неподалік від обласного центру і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС.

Хаб буде включати не тільки складські приміщення, це буде багатофункціональний комплекс із шоурумами, офісами, складськими приміщеннями та продуманою інфраструктурою. Розробники впевнені, що такий підхід дозволить майбутнім клієнтам PORT економити на логістиці, мати більш ефективну комунікацію між різними відділами компанії та меншу плинність кадрів. Адже на об’єкті передбачені усі необхідні зручності для комфортної роботи як для офісної, так і для виробничо-складської команди.

Загальна площа території становить 8,08 га, площа складських, адміністративних та торгових приміщень — 42 тисячі квадратних метрів.

Здача в експлуатацію всього центра запланована до кінця 2022 року. Втім, будівництво буде вестися почергово і першу чергу планують здати вже в четвертому кварталі 2021 року. Завдяки цьому орендарі отримають понад 7 800 квадратних метрів складських приміщень, 1330 — торгових і 900 — адміністративних.

На території PORT буде маяк, арт-об’єкти та озеро із зоною відпочинку. Також буде супермаркет, аптека, банк, їдальня, кав’ярня.

Крім того, після здачі у експлуатацію, клієнтам не потрібно буде самостійно організовувати обслуговування мереж і систем, прибирання, благоустрій, охорону та пожежну безпеку, тому що все це вестиме досвідчена управляюча компанія — Alterra Group.

«При розробці проєкту ми фокусувалися, у першу чергу, на комплексності та інфраструктурі. На території будуть не лише складські приміщення, але й торгові зали, офіси представницького класу, кав’ярні, зона відпочинку з озером та багато чого іншого, необхідного для зручного ведення бізнесу та комфортного перебування команди», — коментує один з інвесторів, засновник компанії з управління нерухомістю Alterra Group Дмитро Ковальчук.

Учасники проекту

-          Alterra Group — більше 5 років займається управлінням комерційною нерухомістю та девелопментом
-          Будівельна компанія «Універсал Інжиніринг»
-          Будівельна компанія «Регно Девелопмент»
-          Архітектурна компанія VR-Group