6 сучасних  гнучких та інклюзивних офісів

16.06.2023

Джерело: interiordesign.net

Червневий номер журналу INTERIOR DESIGN присвячено інноваційним рішенням інтер’єрів робочих просторів. Шістку знакових  дизайнів офісів 2023 року очолив проєкт української студії архітектури й дизайну інтер’єрів комерційної нерухомості.

 

Property Times пропонує ознайомитися з проєктами, які увійшли до рейтингу.

 

Levelstudio, Алмати, Казахстан, ZIKZAK Architects

 Площа: 1076 квадратних футів (100 кв. м)

 

Проєкт є  результатом співтворчості, адже клієнт виступав одночасно і співдизайнером простору. Офіс був задуманий як творча майстерня для обміну знаннями. Символічною ідеєю стала труба, гофра, яка у різноманітних конфігураціях несе різні значення. У зоні опен-спейсу гофра вивільнішена, розплутана, щоби дати більше простору для ідей та натхнення. В інших приміщеннях вона зав’язана у вузол, символізуючи перетин, об’єднання думок, ідей, потужну концентрацію енергії. Вузол натякає на тісну комунікацію між колегами та з клієнтами. Гофра та енергійний кобальтовий синій є акцентами на фоні нейтральних тонів офісу.

 

Центр доставки Nio, Шанхай від Kokaistudios

Площа: 129 167 квадратних футів (12 000 кв. м)

 

Колишню фабрику перетворили на затишний, майже житловий склад і центр доставки для виробника електромобілів. Фасад з алюмінієвих жалюзі закриває три взаємопов’язані будівлі, де розмістилася приймальня, офіси та лаунж, торгова та інтерактивні демонстраційні зони, а також ігрова зона Joy Camp.  Усі вони оздоблені акустичними стельовими панелями, тераццо, бамбуком та індивідуальними мінімалістичними меблями.



Westpac на площі Парраматта, Сідней від GroupGSA

Площа: 193 750 квадратних футів (18 000 кв. м)

 

У новому офісі компанії, яка надає фінансові послуги, використовуються  холодні блакитні та помаранчеві відтінки полум'я. Перехід кольорів має не лише об’єднати вісім поверхів, але й символізувати концепцію зібраності й залучення в робочі процеси. Соціальні простори та кімнати для переговорів оснащені технологіями найвищого рівня, щоб  віддалені працівники могли відчувати себе присутніми на робочому місці. 

 

М.А.Д. Collectif, Монреаль від Ivy Studio

Площа: 3600 квадратних футів (335 кв. м)

 

Офіс та простір для проведення заходів для компанії, яка проводить фестивалі моди та мистецтва, зробили індустріальним і «кокетливим». Колишню друкарню переосмисли та облаштували зону лаунжу/кафе зі стінами з керамічної плитки, монолітним мармуровим баром. У центральному блоці, який використовується для фото- та відеозйомок, в інтер’єрі більше пудрових відтінків.

 

Newlab Detroit at the Book Depository від Civilian

Площа: 270 000 квадратних футів (25 000 кв. м)

 

Будівля була спроєктована Альбертом Каном у 1936 році як поштове відділення, а потім стала державним шкільним сховищем підручників.  Civilian адаптували її в інноваційний центр для підприємців, інженерів і науковців, які досліджують проблеми мобільності та суспільства. Інтер’єр забезпечує достатньо сонячного світла та простору для робототехніки, створення прототипів та обміну ідеями. Офіс відкривається стійкою реєстрації з гранованої пресованої сталі та об’єднується нестандартними, вінтажними та елементами MillerKnoll.

 

Moody’s, Нью-Йорк, від Huntsman Architectural Group

Площа: 37 000 квадратних футів (3 440 кв. м)

 

Збір даних, щоб визначити, чому співробітники збираються у фізичному офісі, послужив основою концепції оновленого офісу гіганта послуг для інвесторів. Взаємодія — основна ідея концепції офісу. Проєктом передбачені різні формати приміщень для роботи, в першу чергу для прямої співпраці. Включно з лаунжем North Landing, обрамленим акриловими стрижнями, звідки відкривається панорамний краєвид на місто.