Будівельники звернулись до Прем’єр-міністра та глави Мінрегіону

27.03.2020   |  Новости

Конфедерація будівельників України, Будівельна Палата України, УЦСС, Всеукраїнська Спілка Виробників Будматеріалів, Національна Спілка Архітекторів України — НСАУ, Українська Асоціація «Укрелектрокабель», Асоціація учасників ринку вікон та фасадів, Ukrainian Real Estate Club, а також будівельна спільнота Федерація роботодавців України звернулися до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку громад та територій України Мінрегіон Олексія Чернишова  з роз’ясненням нинішньої ситуації у будівельній галузі.

Спільне звернення опубліковано у фейсбуці КБУ.

«Будівництво є найкращим способом для підйому економіки в кризові часи, але більше пів року будівельна галузь немає профільного заступника міністра. А через це в рази знизилася ефективність роботи нашої галузі»,  зазначається у листі.

Будівельна спільнота пропонує зробити наступні важливі кроки:

  1. Відкрито та публічно погодити з нами як представниками будівельної спільноти кандидатів на посаду заступника Міністра розвитку громад та територій України з питань будівництва, що відповідають наступним критеріям:

-         мають достатній досвід роботи у будівельній сфері;

-         користуються відповідним авторитетом та нескомпроментовані в очах професійної спільноти та громадськості;

-         мають власний чіткий План першочергових заходів з реформування будівельної галузі;

  1. Погодити з представниками будівельної спільноти перелік чітких завдань, які будуть поставлені перед майбутнім профільним заступником Міністра з питань будівництва;
  2. Розробити, погодити та затвердити з представниками будівельної спільноти чіткої Програми невідкладних антикризових заходів щодо відновлення та розвитку будівельної галузі на найближчі роки з відповідними дедлайнами.

Професійна спільнота будівельників виражає свою підтримку, відкрита до співробітництва та готова вести постійний конструктивний діалог з представниками органів державної влади.


Читать другие новости

03.06.2020
Наразі ТРЦ усе ще працюють без розважальної складової та закладів громадського харчування, що є істотним стримувальним чинником для багатьох відвідувачів.
подробнее
28.05.2020
Тепер винайняти квартиру в столиці Баварії можна за € 17 за кв.м на місяць.
подробнее
26.05.2020
10,3% компаній зупинили та ще не відновили роботи на будівельних майданчиках
подробнее