Фонд гарантування продає квартири в ЖК Crystal Park, що належать Діамантбанку

23.10.2019   |  Новости

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продає через голландський аукціон в системі ProZоrro.Продажі 6 квартир, що обліковуються на балансі Діамантбанку. Про це йдеться у повідомленні Фонда. 

Усі квартири розташовані в житловому комплексі Crystal Park, зведеному поблизу метро Шулявська на проспекті Перемоги, 42. Будинок вже зданий в експлуатацію. Квартири мають цегляні стіни та метало-пластикові вікна. Без фінішного оздоблення. Панорамне скління візуально розширює приміщення, які й так мають 3,2 м заввишки. Під будинком розташовується просторий дворівневий паркінг.

Кожна квартира продається окремим лотом з основними засобами.

Нагадаємо, 23 червня Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ «Діамантбанк». 24 квітня НБУ визнав Діамантбанк неплатоспроможним, посилаючись на те, що фінустанова станом на 1 квітня не забезпечила досягнення встановленого центробанком мінімального значення нормативу достатності регулятивного капіталу на рівні 5%.


Читать другие новости

15.06.2020
Підозрюваний, перебуваючи на посаді Уповноваженої особи Фонду по ліквідації ПАТ «АКБ Капітал», безпідставно підтверджував відсутність заборгованості перед банко...
подробнее
28.05.2020
Початкова ціна становить 128,3 млн грн. Торги відбудуться за англійською моделлю аукціону
подробнее
06.11.2019
Зазначається, що на відкриті виставлено комплекс будівель загальною площею 2334,6 м кв.
подробнее
10.10.2019
Переможцем аукціону стало Приватне підприємство «Золота нива 1», яке запропонувало 245,9 млн грн. У держреєстрі засновником ПП «Золота нива 1» вказаний Глобенко...
подробнее