ІKEA відкриває свої магазини у Данії до офіційного завершення карантину

30.04.2020   |  Новости
Рітейлери по всьому світу зазнають величезних збитків і намагаються знайти вихід із ситуації. Тому деякі з них готові йти на безпрецедентні кроки.
Наприклад, у Данії IKEA не дивлячись на рекомендації уряду та продовження карантину, відкрила у понеділок, 27 квітня, свої п'ять магазинів, викликавши ажіотаж покупців і критику влади. Міністр економіки і бізнесу Симон Коллеруп, звернувся з вимогою закрити магазини, поки уряд сам не дасть на це дозвіл. Найбільші торгові центри (Rødovre Center, Rosengård, Storcenter Aalborg, Bruuns Galleri, Bryggen) країни, також задумалися про відкриття.
Факт відкриття магазинів підтверджує шведська газета Expressen. Видання зазначає, що всередині магазинів миттєво утворилися черги з відвідувачів. Міжнародний ритейлер, як пише RetailDetail, ще тиждень тому оголосив про намір відкрити свої європейські магазини, починаючи з 28 квітня.
При цьому офлайн точкам буде дозволено одночасно приймати обмежену кількість покупців при закритому ресторані і дитячій зоні. За планами рітейлера, в травні в Європі буде відкрито переважна більшість точок продажів, оскільки електронна комерція не може компенсувати наслідки закриття магазинів.

Читать другие новости

11.08.2020
У нинішньому вигляді закон не запрацює і до розгляду вето президента гральний бізнес легалізований не буде. Це очікується у вересні.
подробнее
11.08.2020
Проте він додав, що це не є таким значним скороченням чи зниженням, у порівнянні з іншими галузями.
подробнее
11.08.2020
Найбільший в США власник торгових центрів - Simon Property Group Inc. - обговорював з Amazon.com Inc. можливість перетворення площ, що звільняються збанкрутілим...
подробнее
10.08.2020
Коментуючи підсумки зустрічі у себе в Фейсбуці, Башкіров написав, що пріоритетом реформи є децентралізація та її підтримав бізнес на зустрічі з прем’єр-міністро...
подробнее