Ірландія запроваджує новий суворий локдаун

20.10.2020   |  Новости

Ірландія першою з країн Євросоюзу повертає жорсткий локдаун через зростання кількості захворювань на коронавірус, повідомляє DW. Нові обмеження почнуть діяти у ніч проти 21 жовтня і триватимуть шість тижнів – до першого грудня.

Під час карантину будуть закриті роздрібні магазини з товарами, які не є предметами першої необхідності, а також заклади культури. Ресторани і бари працюватимуть тільки на доставку або продаватимуть їжу на виніс. Кількість поїздок громадського транспорту скоротять на три чверті. Жителям Ірландії заборонять віддалятися від своїх будинків далі, ніж на п’ять кілометрів. Винятком можуть стати поїздки через життєво важливі сімейні обставини, на роботу або до лікаря.

Буде заборонено усі вечірки у приватних будинках і прибудинкових територіях та інші події. Водночас навчання в школах продовжиться. Парки та дитячі майданчики також будуть відкриті. За графіком worldometers.info, з початку осені в Ірландії спостерігається інтенсивний ріст кількості захворювань після значного спаду влітку З початку пандемії в Ірландії офіційно підтвердили понад 50,9 тисячі випадків інфікувань COVID-19 і 1852 летальних випадки.