У Пафосі інвестують у «розумний» розвиток € 20 млн

29.07.2020   |  Новости

В розробці муніципалітету острова Пафос знаходяться 10 новаторських проектів, покликаних повністю перетворити  інфраструктуру кіпрського курорту.

У той час як Пафос відстає від інших міст Кіпру по девелоперської активності, зараз він починає відновлювати колишню інтенсивність будівництва, після зняття карантинних обмежень. Однак мер Пафосу Федон Федонос заявив, що паралельно зі зведенням розкішних апартаментів і вілл, які розраховані на схему інвестиційного громадянства, муніципалітет розробляє власні новаторські проекти, пише Cyprus Property News.

«На даний момент є 10 головних проектів, які радикально змінять вигляд і функціонування міста, включаючи повне оновлення мережі громадського транспорту», ​​- заявив градоначальник.

Влада витратить € 9 млн на те, щоб з'єднати міські археологічні пам'ятники з лінійним парком довжиною 14 км. Ще більш € 12 млн підуть на реконструкцію проспектів Hellas, Griva Dhigenis і Neophytou Nikolaides. Муніципалітет вкладе € 7,6 млн в модернізацію інфраструктури громадського транспорту в Пафосі і Героскіпу, включаючи створення центрального автовокзалу в Каравелі, а також двох невеликих транзитних вузлів в порту і в районі гробниць Королів.

За словами Федона Федоноса, тільки на «розумний» розвиток міста буде витрачено € 20 млн. У Пафосі і Героскіпу встановлять 196 «розумних» автобусних зупинок, які будуть інформувати пасажирів в реальному часі про прибуття їх автобуса. Також з'являться інтелектуальне вуличне освітлення і спеціальні стовпи, що зможуть отримувати основну інформацію про температуру, вологість, швидкість і напрямок вітру. Також вони зможуть збирати дані по більш складних питань, таким як шум і забруднення повітря, а також надавати водіям на дорогах доступ в інтернет, виступаючи в якості точок доступу Wi-Fi.

Нарешті, влада збирається впровадити цифрову географічну інформаційну систему, яка стане своєрідною віртуальною картою міста з інформацією практично про все. Система зможе надавати в режимі реального часу інформацію про споживання води в зелених зонах, про археологічні парках, під час видачі дозволів на будівництво і навіть вільні місця на парковках. 


Читать другие новости

13.01.2021
Два міста звітували про кількість демонтованої плитки щодня. Зрештою рахунок став 47 942 в Роттердама проти 46 484 в Амстердама.
подробнее
30.06.2020
На території також розташований гостьовий будинок з п'ятьма спальнями, басейн і студія. Навколо розкинулися виноградники, новий власник зможе користуватися винн...
подробнее