Отримання МУО на напівзруйнований будинок — обов’язкове

18.01.2021   |  Новости

Забудовник зобов’язаний отримувати містобудівні умови та обмеження на реконструкцію напівзруйнованого будинку, навіть якщо від нього залишився лише фундамент. Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій.

«Необхідність отримання МУО на реконструкцію майже знищеного будинку пов’язана з тим, що оновлена споруда повинна будуватися лише з дотриманням вимог містобудівного законодавства. Тому задля уникнення невідповідності нового будівництва містобудівним вимогам, необхідно отримувати МУО на реконструкцію. Ймовірно, вони міститимуть ті самі вимоги, які були вказані у документації, яка видавалась на аналогічну будівлю розташовану неподалік», — пояснив Юрій Тацій.

Важлива умова одержання містобудів для проведення реконструкції: будівля має бути введена в експлуатацію.

«Недостатньо лише права власності на об’єкт, адже воно передбачає лише можливість розпоряджатися будинком, а не використовувати його за призначенням. Реконструкція — це перш за все експлуатація будівлі, тому і здійснюється тільки у разі відповідного статусу», — додав Юрій Тацій.

 

 


Читать другие новости

22.02.2021
Отримувати нові МУО все ж потрібно, якщо новий власник змінив плани щодо будівництва
подробнее
19.01.2021
Посадовець зазначив, що для того, щоб одержати копію раніше виданих МУО, не потрібно писати запит на інформацію до Департаменту.
подробнее
12.01.2021
Геопросторові дані поділяються на базові геопросторові дані та тематичні геопросторові дані.
подробнее
11.01.2021
Зазвичай на такий злочин йдуть замовники на об’єкти будівництва, які змінюють текст містобудівних умов та обмежень.
подробнее