Президент підписав закон про гральний бізнес

11.08.2020   |  Новости

Президент Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію грального бізнесу, вказано на в картці законопроєкту на сайті парламенту.

Законопроєкт 2285-Д президент повернув із підписом до 11 серпня. Депутати допускали, що президент не підпише закон через колізію із правками.

Очікувалось, що Зеленський накладе вето на проєкт, пише «Економічна правда». «Ми проголосували за дві взаємовиключні норми. В одній нормі пише що є спеціальна комісія, що регулює діяльність азартних ігор, а в іншій – що цей орган визначає уряд», – коментує член податкового комітету Ради Мар’ян Заблоцький.

4 липня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Закон встановлює перелік видів діяльності у сфері азартних ігор, які дозволені в Україні. Зокрема, до нього входять азартні ігри в гральних закладах казино та онлайн, букмекерська діяльність у букмекерських пунктах і через інтернет, випуск та проведення лотерей, ігри в покер через інтернет.

21 липня Голова Верховної Ради відмовив нардепам виправити неузгодженість в правках в законі про гральний бізнес — у нинішньому вигляді закон не запрацює і до розгляду вето президента гральний бізнес легалізований не буде. Це очікується у вересні.


Читать другие новости

24.09.2020
Перший заступник міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський наголосив, що Мінрегіон вже має план щодо реалізації 305 регламенту. «У ньому вже більш...
подробнее
22.09.2020
Вже опубліковано дані понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів
подробнее
21.09.2020
Незважаючи на це організації вдалося за 2019/20 роки витягти і прибуток. За словами виконавчого директора організації Дена Лаббадія, він склав 447 млн ​&#...
подробнее