У Львові цього року відкриють школу, збудовану за технологією 3D-друку
У Львові, на вул. Варшавській, завершили будівництво школи за технологією 3D-друку. Як повідомляє Zaxid.net із посиланням на фейсбук-сторінку «Львів. Містобудування», наразі триває монтаж меблів і благоустрій території, пише Property Times.

Фото Любомира Зубача, Zaxid.net. Це перша в Україні школа, яку збудували за допомогою 3D-принтера.
Школу планують відкрити до кінця 2025 року. Тут ще потрібно облаштувати покриття тераси, пандус і змонтувати майданчики та батути.
Це є одноповерховий корпус початкової школи, розрахований для навчання 100 першокласників. У ньому розмістили класні кімнати, учительську, санвузли та хол.

«Фактично від сьогодні починаємо зворотний відлік до заїзду першачків у свої класи. Упевнений, їм сподобається, бо мені вже дуже навіть. Меблі, парти, шафи, освітлення, вигляд з панорамного вікна — дуже по-сучасному, стильно і водночас комфортно. Те саме можна казати і про учительську. Впевнений, вчителі оцінять», — прокоментував заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.
Школа на вул. Варшавській у Львові стане першою в Україні, яку збудували за допомогою 3D-принтера. Усі роботи виконують за кошти благодійників.
Слідкуйте за новинами в нашому Telegram
Читайте також: Дерев'яне будівництво для відбудови: що потрібно змінити в законодавстві



