У Сингапурі в ТРЦ відкрили спеціальні кабинки для роботи онлайн

12.04.2021   |  Новости

У торгових центрах Сінгапура з’явилися ізольовані кабінки для роботи, щоб люди могли змінити обстановку і не працювати з дому, повідомляє ВВС. У боксі є стіл, стілець, Wi-Fi та вентилятор. Туди не можна проносити їжу або напої, вартість оренди менше чотирьох сінгапурських доларів (3 долари або 2,15 фунтів стерлінгів) на годину, та належать сингапурській компанії Switch.

Щоб скористатися кабінкою, потрібно:

  • завантажити спеціальний додаток
  • зареєструватися біля входу у торговий центр
  • зареєструватися біля кабінки

Розробники проєкту розповідають, що кабінки створені для того, щоб дозволити людям змінити обстановку і створити розмежування між домом та роботою.  Також відкрили декілька кабінок для двох людей, яким потрібно провести зустріч. Наразі у Сінгапурі відкрили понад 60 кабінок, і планують розширити їхню мережу по місту. Ізольовані кабінки для роботи також існують в Японії, наприклад, компанії Telecube та Coodesk розміщують їх на станціях метро, ​​у вестибюлях готелів та в магазинах мінітоварів.

Нещодавні опитування з усього світу свідчать про те, що більшість роботодавців можуть назавжди застосувати гібридну модель роботи, коли пандемія нарешті закінчиться - персонал зможе продовжувати працювати вдома частину часу.

Однак робота вдома породила нові питання щодо того, хто за що платить. Наприклад, якщо працівники працюють за кухонним столом, чи повинні їхні роботодавці платити за підключення до Інтернету чи ергономічні стільці? Switch вважає, що його кіоски можуть запропонувати рішення, а деякі корпоративні клієнти вже дозволяють своїм співробітникам стягувати з компанії вартість кіоску.