Вегани вийшли на ринок нерухомості

17.02.2020   |  Новости

Для справжніх прихильників веганства справа часто не обмежується перевагами в їжі. Люди вибирають спосіб життя, який повністю виключає сприяння вбивства тварин, а також намагаються об'єднуватися з однодумцями. Поступово це починає позначатися і на ринку нерухомості, відзначає Le Figaro.

Одним з піонерів нового руху став Vegan House в Хошиміні, відкритий в 2014 році. У нього легко впізнаваний фасад з різнокольоровими віконницями, від верху до низу повитий зеленню. Будинок, розроблений в'єтнамської компанією Block Architects, став культурним центром, що об'єднує прихильників екологічного способу життя, збереження традицій і, звичайно ж, веганства. Його творці вибрали стару будівлю — віконниці просто перефарбували, посадили рослини навіть всередині, використовували різномасту меблі, подаровану знайомими.

На іншому кінці світу, в Ванкувері, був запущений проект Vegan real estate. Двоє його творців обіцяють направити 10% свого прибутку на справи і проекти, важливі для веганів. Крім того, партнери вважають, що їх мережа об'єднує покупців і продавців, що мають спільні переконання, що дозволить розвивати нерухомість в веганські стилі — з загальними садами, без обробки шкірою і т. д.

Для тих, хто мріє про стовідсоткову веганської нерухомості, існує спеціальне фінансування житла. В канадському місті Торонто проект Vegan Home & Mortgage пропонує іпотечні кредити, які також будуть підтримувати принципи, дорогі серцям веганів. Справжні захисники прав тварин стежать, наприклад, за тим, щоб банк, в якому вони беруть іпотеку, не кредитував тваринницькі підприємства, щоб навіть побічно не сприяти вбивству «братів менших».

Чого тут більше — ентузіазму або тверезого розрахунку на нове покоління, у якого інші цінності, — покаже час. Але в деяких випадках обмеження мають історичний чи релігійний характер. Найбільш вегетаріанська країна в світі — Індія, де значна частина населення не вживає м'яса, а місто Палітана в штаті Гуджарат оголошений веганським на юридичному рівні. Але і в інших частинах Індії харчові звички впливають на ринок нерухомості: наприклад, господар може відмовити здати квартиру не веганам, щоб на його кухні не готували м'ясо.


Читать другие новости

11.03.2020
Всього 9% респондентів заявили, що знаходилися в процесі продажу або покупки, але відмовилися від підписання контракту з-за епідемії.
подробнее
11.03.2020
Основний матеріал спорудження – деревина, привезена з Габону. Втім міст матиме й металеві деталі. Обіцяють, що термін експлуатації Blauwe Loper складе 80 років,...
подробнее
10.03.2020
Влада хоче з'ясувати, як вплине експеримент на пішохідний, велосипедний, автомобільний і транспортний рух, і що жителі району від цього отримають.
подробнее
06.03.2020
Названо найкращі країни Європи за рівнем забезпеченості житлом — це Румунія (95,9 відсотка жителів мають у власності житлову нерухомість), Словаччина (91,2 відс...
подробнее