Як бізнес допомагає боротися з викликами коронавірусу. Частина шоста

27.03.2020   |  Новости

Кількість людей, інфікованих коронавірусом, в Україні продовжує зростати і станом на 27 березня вже перевищила 200 осіб. З них 5 померли і 4 вилікувалися. Економічні наслідки пандемії поки що важко передбачити, але ясно що допомога бізнесу буде дуже потрібна. І цю допомогу бізнес надає.

Завод Procter & Gamble в Покрові Дніпропетровської області відмовився від податкових пільг, щоб не обрушити місцевий бюджет

У місті Покрові Дніпропетровської області працює там завод компанії Procter & Gamble відмовився від можливості скористатися податковими пільгами і не залишив без засобів місцевий бюджет, який і так сильно постраждав від економічної кризи і пандемії коронавіруса.

Мережа АЗК «WOG»  безкоштовно надасть пальне для машин швидкої допомоги під час карантину

Мережа АЗК «WOG» долучилася до ініціативи МОЗ та безкоштовно надасть пальне для машин швидкої допомоги під час карантину.

WOG забезпечує пальним медиків Волинської області, щоб вони змогли здійснити під час карантину 20 тисяч додаткових виїздів. Компанія надає пальне для бригад швидкої допомоги, а також для логістичних потреб медичних закладів Волині.

МОЗ закликає інші вітчизняні соціально відповідальні бізнеси долучитися до ініціативи та зробити свій внесок у перемогу над епідемією.

Компанія ОККО профінансує  перевезення лікарів та медсестер  на таксі  Uber, Uklon та Bolt

Компанія ОККО профінансує додаткові 20 000 перевезень медичних працівників через сервіс Uber, 20 000  Uklon та 10 000 через Bolt.

Безкоштовна послуга Uber для медперсоналу вже доступна у Києві та Львові. Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та Вінниця на черзі. Медичні установи, які беруть участь в ініціативі, обрані МОЗ і органами місцевого самоврядування.

Перелік, закладів постійно оновлюється на сайті компанії. Тут також можна знайти детальний опис, як медик може замовити поїздку.

Коворкінг Creative States та компанія ЛУН Місто роздали своїм резидентам та співробітникам меблі для роботи вдома

«Поки наші резиденти сидять вдома, ми в Creative States придумали як ми можемо допомогти їм пройти цей нелегкий час і зробити їх роботу трохи більш комфортною. Ми вирішили роздати їм додому наші робочі столи і крісла  на період вимушеного карантину Навіть не очікували наскільки це буде затребувано. Готуємо першу партію і самі розвеземо»,  написав Ілля Кенигштейн.

Також Creative States відправив їм багато персональних антисептиків  невеликих флакончиків з антисептичними гелями.

Майже така ж саме ініціатива була впроваджена і у ЛУН. Місто, співробітники кого зараз працюють віддалено, їм привезли з офісу зручні стільці для роботи.

Народний депутат та засновник благодійного фонду передав у Маріуполь медичне обладнання та засоби захисту 

Народний депутат, засновник Благодійного Фонду в Честь Покрова Пресвятої Богородиці Вадим Новинський передав лікарні швидкої допомоги Маріуполя медичне обладнання та засоби захисту для боротьби з коронавірусом. Відділення реанімації лікарні поповнили два апарати штучної вентиляції легенів, кожен з яких розрахований на одночасну роботу для двох пацієнтів, а також двісті костюмів професійного захисту багаторазового використання і двісті захисних окулярів для лікарів.

Компанії передали Одесі апарат передали ШВЛ  та поповнили  бюджет Одеського  антикризового штабу 

Що займається будівництвом і експлуатацією доріг група компаній RDS Юрія Шумахера і Євгена Коновалова купила американський апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ) Oricare V8600 (USA) для міськлікарні Одеси, а також надає фінансову допомогу місцевим органам влади для придбання засобів захисту (масок, дезінфекторів) в семи областях, в яких вона працює. Буксирна компанія P & O Maritime Ukraine перерахувала Одеському антикризового штабу 6,8 млн грн, а TIS-Зерно  3 млн грн.

«Епіцентр» виділив 150 млн грн на боротьбу з коронавірусом

Група компаній «Епіцентр» передбачила 150 млн грн на першочергові потреби медицини та вже закупила медичне обладнання та засоби захисту від коронавірусу на суму 90 млн грн. Раніше «Епіцентр» зробив заяву про виділення щомісяця 1 % обороту компанії (40-50 млн грн) на потреби медицини. Втім, враховуючи складну ситуацію із медичним забезпеченням в Україні, оперативний штаб компанії прийняв рішення терміново виділити 150 млн грн. Попри економічні проблеми, які переживає мережа, потреби українців були поставлені в пріоритет. 

«Епіцентр», як соціально-відповідальна компанія, відгукнулась на ініціативу президента та долучилася до роботи з протидії розповсюдженню пандемії. Між представниками великого бізнесу було розподілено обов’язки по забезпеченню країни обладнанням та медикаментами, необхідними для боротьби з коронавірусом. Ми взяли на себе місію поставити у всі обласні центри України апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) та взяли кураторство над Хмельницькою областю по забезпеченню закладів охорони здоров’я обладнанням та засобами захисту», - пояснив засновник компанії «Епіцентр» Олександр Герега

Він зазначив, що мета бізнесу не підмінити державу, а допомогти їй у скрутний момент своїм досвідом накопиченим за роки управління великими компаніями. 

Наразі компанія «Епіцентр» надає наступну допомогу країні: 

  1. 150 апаратів ШВЛ.

Першу партію – 100 апаратів ШВЛ та іншу медичну апаратуру постачальник ProMedTechnologies має поставити з Китаю в Україну на наступному тижні. Друга партія за контрактом із компанією  «Медгарант» надійде в кінці квітня. Строки поставок третьої партії – 18 апаратів - наразі узгоджуються. 

  • Медобладнання для діагностики захворювання та інтенсивної терапії в реанімаційних відділеннях.   
  1. 28 млн грн виділено благодійному фонду «Корпорація монстрів».

Кошти підуть для забезпечення потреб Міністерства охорони здоров’я на придбання тестів для виявлення коронавірусу, засобів індивідуального захисту, медичних виробів, ліків та медичного обладнання для боротьби з COVID-19.

  1. 100 тисяч масок передано на запит Київської міської держадміністрації. Олександрівській клінічній лікарні надано постільну білизну та засоби особистої гігієни для пацієнтів. Реагуючи на потреби влади міста компанія продовжить забезпечувати столичні заклади охорони здоров’я засобами захисту, гігієни та дезінфекції.
  • Стратегічну допомогу отримує Хмельниччина.

Наразі «Епіцентр» вже передав Хмельницькому обласному лабораторному центру найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що дає можливість виявити Covid-19 - ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch.  До цього часу Хмельницька область була єдиною в країні, яка не мала належного обладнання для діагностики коронавірусу. 


Читать другие новости

03.06.2020
Наразі ТРЦ усе ще працюють без розважальної складової та закладів громадського харчування, що є істотним стримувальним чинником для багатьох відвідувачів.
подробнее
28.05.2020
Тепер винайняти квартиру в столиці Баварії можна за € 17 за кв.м на місяць.
подробнее
25.05.2020
Крім того, понад 40% підприємств будівельної галузі не мають доступу до фінансування для відновлення діяльності після карантину, проте в такої самої кількості є...
подробнее