Архітектурні проєкти, які не були реалізовані. Частина 2

19.05.2021

Property Times продовжує серію публікацій, в яких ми публікуємо архітектурні проєкти, що були розроблені українськими архбюро, але з певних причин так і залишилися в стадії проєкту або концепції. З першим випуском можна ознайомитися за посиланням.

Цього разу команда Da Vinchi group представила декілька цікавих столичних проєктів.

Багатофункціональний проєкт CitySPACE

Місце: Київ
Площа: 22 037 кв. м

Для максимально ефективного використання ділянки було запропоновано спроектувати комфортне середовище для роботи та відпочинку водночас.

На рівні землі по периметру будівлі знаходяться входи в будівлі та громадські заклади: магазини, кафе, спортзал та паркінг. В внутрішньому контурі будівель двір – громадський та рекреаційний простір для працівників та гостей, піднятий на другий рівень. З внутрішнього двору є виходи до озера через літню терасу та канатний парк.

На 1 рівні знаходяться кафе, ресторани та коворкінги. Всі вони мають виходи в спільний внутрішній двір, де проходитимуть масові заходи та зустрічі на відкритому повітрі. На вищих рівнях (2-11) у всіх секціях, окрім найменшої, знаходяться офісні приміщення з панорамними видами на місто та прилеглий лісопарк з озером.В найменшій секції  будуть знаходитись апартаменти різного рівня комфорту.

В опорядженні переважно використане панорамне засклення та елементи з навісного фасаду білого кольору.

Клубний будинок Cube

Статус: концепт
Місце: Київ
Площа: 3 621 кв. м

На пропонованій ділянці був яскраво виражений перепад висот, тож частина перших двох поверхів з двох сторін розташована нижче рівня землі. Таким чином, оптимальним рішенням було розташувати у стилобаті паркінг, на 1 — вхідну групу та комерційні приміщення. З 2 по 6 — апартаменти, по 5 штук на поверх. Планування всіх приміщень продумані до найменших деталей, кожен квадратний метр житла — функціональний.

Шестиповерховий будинок має оригінальну архітектуру. Виразність зовнішнього вигляду створюється завдяки кубічним формам, на яких розташовані просторі тераси, і панорамному склінню.

Клубний будинок

Статус: концепт
Місце: Київ
Площа: 11 100 кв. м

Концепт-проєкт клубного будинку. Будівля має 16 поверхів і загальну площу 11 100 квадратних метрів.

В роботу була надана невелика ділянка, і саме за рахунок недостатньої кількості площі потрібно було максимально компактно спланувати усі необхідні приміщення.

На -2 та -1 поверсі розташували підземний паркінг. З 1 по 3 — офісні приміщення з вільним плануванням. А з 4 по 14 — житлові приміщення: одно- , дво- та трьохкімнатні квартири. Також, не забули про тераси для загального користування та експлуатовану покрівлю.

Будівля була візуально розділена на об'єми, в опорядженні яких використані різні матеріали. А саме: фасадні фіброцементні панелі різних відтінків сірого, щоб створити додаткову об'ємність фасаду; суцільне скління, що має форму витягнутих сот з обрамленням із композитних панелей темно-графітового кольору; вологий фасад сірого кольору та вікнами з чорною фрамугою.

Житловий будинок Concept M

Розташування: Київ
Площа: 6 471 кв. м

Невеликий шестиповерховий будинок на 35 квартир з оригінальними плануваннями. Для зовнішнього опорядження обрали навісні фасади молочного та сірого кольору,  та панорамне скління з виходами на затишні балкони, від яких кімнати будуть наповнюватись ще більше світлом. Балкони розташували таким чином, що вони створюють зигзагоподібний контур будівлі з двох сторін, а огородження виконане зі скла, яке надає легкості у зовнішньому вигляді.

Приміщення 1-6 поверхів повністю відведені під апартаменти, а два підземних поверхи — під паркінг на 32 місця, який забезпечить безпеку для авто своїх господарів.

У будинку передбачена приватна лаунж-зона, що дозволяє провести довгі прекрасні години в дійсно особливій атмосфері.

Також, на покрівлі розташували видову терасу з озелененням, місцями для відпочинку та зоною для барбекю.  

Бізнес Центр та апартаменти готельного типу Concept V

Місце: Київ
Площа: 13 117 кв. м

Сучасний екстер'єр виконаний з суцільного засклення з темними фрамугами, що надає більшої виразності будівлі. Для першого та цокольного поверхів використали навісний фасад. Також на рівні 3-го та 6-го поверхів розташували відкриті лоджії, де майбутні працівники зможуть відпочивати. У комплексі передбачені високі стелі, сучасні швидкісні ліфти, система клімат контролю, цілодобовий відеонагляд та просторі офісні приміщення - усе для комфортних умов праці.

Будівля під апартаменти має 7 поверхів. Фасади виконані з тих же матеріалів, що й БЦ для загального гармонійного вигляду. Планування на кожному поверсі виконане таким чином, що більша частина апартаментів з гарним краєвидом на панораму міста.

Дві будівлі об'єднані невеликою територією, на якій розташували гостьову парковку.