Варшавський район увійшов у ТОП кращих локації в Європі

14.02.2020   |  Новости

За версією британського Guardian варшавське Повисле (Powiśle) — район на лівому березі Вісли зайняло 6 місце в топ 10 кращих районів в Європі. 

Powiśle хвалять за можливість активного відпочинку, можливість влаштовувати пікніки і вечірки, концерти і кулінарні заходи. Під час складання рейтингу журналісти звернули особливу увагу на Бібліотеку Варшавського Університету з незвичайним фасадом і садом на даху, а також на Центр Науки Коперника.

«Колись це місце було фронтом битв з німцями, зараз же Powiśle це безліч велосипедів, ролерів, ігри з м’ячем, лежаки, морозиво, музика і танці», - йдеться у дописі.

У списку Guardian також присутні берлінський Neukölln, римський Ostiense, студентський район в Брюсселі. Також в списку значаться райони у  Парижі, Порту, Белграді, Празі, Валенсії і Гетеборзі.

Раніше ми писали,що ринок новобудов Польщі за підсумками 2019 року всі ще привабливий.


Читать другие новости

29.07.2020
Влада витратить € 9 млн на те, щоб з'єднати міські археологічні пам'ятники з лінійним парком довжиною 14 км.
подробнее
30.06.2020
На території також розташований гостьовий будинок з п'ятьма спальнями, басейн і студія. Навколо розкинулися виноградники, новий власник зможе користуватися винн...
подробнее
17.06.2020
Будуть зроблені  виключення  тільки для двох великих проектів будівельних проектів в регіоні — Portonovi (Кумбор) і Lazure Marina & Hotel (Меліне). Їхне будівни...
подробнее