Варшавський район увійшов у ТОП кращих локації в Європі

14.02.2020   |  Новости

За версією британського Guardian варшавське Повисле (Powiśle) — район на лівому березі Вісли зайняло 6 місце в топ 10 кращих районів в Європі. 

Powiśle хвалять за можливість активного відпочинку, можливість влаштовувати пікніки і вечірки, концерти і кулінарні заходи. Під час складання рейтингу журналісти звернули особливу увагу на Бібліотеку Варшавського Університету з незвичайним фасадом і садом на даху, а також на Центр Науки Коперника.

«Колись це місце було фронтом битв з німцями, зараз же Powiśle це безліч велосипедів, ролерів, ігри з м’ячем, лежаки, морозиво, музика і танці», - йдеться у дописі.

У списку Guardian також присутні берлінський Neukölln, римський Ostiense, студентський район в Брюсселі. Також в списку значаться райони у  Парижі, Порту, Белграді, Празі, Валенсії і Гетеборзі.

Раніше ми писали,що ринок новобудов Польщі за підсумками 2019 року всі ще привабливий.


Читать другие новости

17.02.2020
Справжні захисники прав тварин стежать, наприклад, за тим, щоб банк, в якому вони беруть іпотеку, що не кредитував тваринницькі підприємства, щоб навіть побічно...
подробнее
07.02.2020
В даний час ця схема використовується тільки для соціального житла для малозабезпечених в містах та селищах з високим попитом і цінами, але її хочуть поширити н...
подробнее
05.02.2020
Надлишки виробленої електричний і теплової енергії в період весна-осінь направляються на енергопостачання двох сусідніх будинків.
подробнее
30.01.2020
У Румунії свого часу ними володіла компанія «Мечел»
подробнее