Створення нового офісного простору «під ключ» у Coworking Futura

04.08.2022  |  Спецпроєкти

 Futura HUB — арт та бізнес простір, що поєднує в собі гастроплейси та найбільший у Львові коворкінг Futura.

Coworking Futura розміщується на двох поверхах локації та вміщує в себе: офісні приміщення, open space та lounge зони, мітінг руми, скайп кімнати та конференц-зал. Резидент був і залишається основною цінністю Futura. Коворкінг завжди йде на зустріч клієнтам щодо будь-яких питань, зокрема тимчасових канікул через складну ситуацію в країні чи пропозицій для кастомізованого маштабування офісів компаній.

У червні команда коворкінгу фіналізувала втілення проєкту по переоблаштуванню однієї з зон локації у повноцінне офісне приміщення.

Новими орендарями стала існуюча компанія-резидент коворкінгу — Open Bet, яка є постачальником технологій, контенту та послуг для букмекерів. Команда компанії поступово маштабувалась. Тоді ж і з’явилась пропозиція коворкінгу Futura, щодо створення ще одного, оригінального офісного спейсу «під ключ».

Проєкт був втілений менше ніж за рік. Площа нового офісу 300 кв. м, в нього входять: open space зона, скайп-руми, командний мітинг-рум, кухня, lounge зона та рецепція. Приміщення також має власний окремий вхід та невелику терасу.

Дизайн-проєкт офісу реалізувався згідно з вподобаннями клієнта та стилем Open Bet.

Результат не змусив себе довго очікувати. Щира зацікавленість резидентами, дає змогу рости і маштабуватись разом з ними, тому і без того наймаштабніший львівський коворкінг збільшився ще на кілька сотень квадратних метрів.

Втілення проєкту по створенню офісного приміщення «під ключ» стало вдалим поштовхом для нових ідей і рішень та показало попит на дану унікальну опцію.

«Coworking Futura — про людей, про «місце роботи», яке стає місцем натхнення. Для малих і великих змін. Якщо для цього потрібно добудувати кілька стін — ми готові!» — говорить команда.