Як виглядає новий ТРЦ Retroville. Фоторепортаж

04.06.2020  |  Спецпроєкти

Церемонія відкриття пройшла 30 травня. Property Times побував на відкритті й підготував фоторепортаж.

Напередодні на базі комплексу почав роботу будівельний гіпермаркет Leroy Merlin та супермаркет Novus в новому форматі.

ТРЦ працює з суворим дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм, тому зона розваг, ресторани та фуд-корт будуть запущені відразу після зняття карантинних обмежень.

Комплекс розташований за адресою проспект Правди, 47. Девелопером одного з найбільших інвестиційних проектів цього року в Україні виступила українсько-литовська компанія Stolitsa Group.

Для безпеки персоналу та покупців запроваджено особливий режим роботи: в приміщенні центру можна перебувати лише в масці, кількість відвідувачів обмежена, в ключових місцях встановлено санітайзери, регулярно проводиться дезінфекція, а також гостей закликають бути обережними численні інформаційні плакати та оголошення по системі оповіщення.

В перший день роботи торгово-розважального центру також відкрилися магазин алкогольних напоїв та пива Litra, продавець техніки та електроніки Eldorado, Аптека Доброго Дня, Vodafone, Lifecell и Kyivstar, Tabakerka, Funduk Sunduk, Roshen, Tutto Gusto, Novodom, Jysk, Coqui, Spice room та інші.

«Це важливий та довгоочікуваний момент для всієї компанії Stolitsa Group. Ми не збавили темпи будівництва ТРЦ та БЦ навіть в складний період карантину і відкрили перший центр в Україні, створений за всіма європейськими стандартами та нормами якості», — повідомив керівник компанії Stolitsa Group Едуард Соколовський.

«Наша команда втримала наявних орендарів та змогла залучити нових. В результаті Retroville заповнений брендами на 86% і ми гордимося партнерством з кожним з них. Вже в серпні 2020 року ми готуємо до відкриття другу чергу ТРЦ та БЦ Retroville», — повідомила СЕО ТРЦ та БЦ Retroville Рената Якубченієне.

Загальна площа об’єкту — 118 990 кв. м, площа оренди — понад 91 860 кв. м. Проект передбачає наземний паркінг на 3245 місць.

Якірні орендатори моллу — гіпермаркет Novus (10 640 кв. м), будівельний гіпермаркет Leroy Merlin (4 805 кв. м), перший в Києві кінотеатр Multiplex з новою технологією ScreenX, дитячий розважальний центр Fly Kids (4640 кв. м), бренди польської групи LPP — Cropp, House, Sinsay (більше 3 000 кв. м), фітнес-клуб SportLife (4 436 кв. м) з басейнами та джакузі, а також найбільший в місті фуд-корт на 725 місць, де будуть представлені 8 окремих ресторанів, а також 16 операторів, в тому числі McDonald’s, KFC, Salateira та інші.

Фото: Тетяна Довгань