Що подивитися: добірка шоу про нерухомість на Netflix 

20.01.2023

Майже рік повномасштабного російського вторгнення, постійний біль, горе і смуток. Останній тиждень видався дуже складним, ми бачимо серед близьких і колег, що всім важко, багато, хто вже емоційно не витримує. Але основна задача, тих хто не воює, триматися, працювати й  надалі донатити на армію, тому важливо підтримувати свій емоційний стан. Психологи радять відриватися від новин і давати собі відпочинок. Ми вирішили зробити розважальну  добірку, яка «не на часі». Пропонуємо дозволити собі трохи відпочити на вихідних і подивитися легкі шоу на Нетфлікс, а бонусом до відпочинку буде ознайомлення зі світовою нерухомістю, цікавими будинками, дизайнами та особливістю роботи іноземних спеціалістів з нерухомості. 

Всі шоу в добірці пов'язані з нерухомістю, дубльовані українською або мають українські субтитри. Плюс Netflix у тому, що ви можете завантажити собі шоу і дивиться, коли не буде електроенергії та  інтернету, навіть з телефону. 

Купіть мій будинок

Оригінальна мова англійська, є переклад українською і субтитри. 6 серій по 30-40 хвилин. 

Будинки, детальний огляд, та наочний приклад між «хочу багато грошей за свій будинок» і реальною пропозицією ринку. 

Чотири бізнесмени, які торгують нерухомістю, розглядають проєкти для інвестицій.  Домовласники пропонують свої будинки інвесторам, називають свою ціну, а інвестори вирішують, чи захоче хтось з них вкластися і пропонують власну ціну. За власником залишається рішення погодитися і миттєво продати нерухомість, або відмовитися і продовжити  шукати покупців самостійно. Шоу справді про нерухомість, хоча і з додаванням життєвих історій власників. 

Сімейне агентство. Елітна нерухомість

Оригінальна мова французька, є українські субтитри. Два сезони по 5 і 6 серій.

Реаліті-шоу, яке наповнено французькою атмосферою, показує життя родини Кретц і її бізнес із продажу елітної нерухомості. Родина допомагає клієнтам купувати та продавати розкішні будинки у Франції й за кордоном. Для тих, хто любить шоу про людей і їхні стосунки. Шоу не тільки про нерухомість, але і про життя родини та сімейний бізнес на ринку нерухомості. Продаж нерухомості — це не тільки показати будинок, а і створити правильну атмосферу, доповнену прогулянками на човні та келихом  вина. На честь завершення угоди обов’язковий  родинний обід. 

«Покупка квартири не схожа на покупку багета», — говорить одна з клієнток, і важко, з нею не погодитися.


Захід сонця на продаж. Округ Орінж

Оригінальна мова англійська, є українські субтитри. Один сезон, 8 серій.

Інтриги, скандали й нерухомість. Компанія «Оппенгейм Груп» відкриває філіал в окрузі Оріндж. Нова команда фахівців із нерухомості демонструє розкішні будинки на узбережжі. В шоу стосунки між колегами, вимогливі клієнти, дорога нерухомість. Тут ви побачите обговорення роботи, колег за вечерею і бокалом вина, вечірки. На наш погляд, особистісних відносин тут більше ніж самої нерухомості. Підійде для перегляду фоном, поки ви робите домашні справи. 


Будинки біля затоки Тампа

Оригінальна мова англійська, є українські субтитри. 8 серій по 30-40 хвилин. 

За атмосферою схоже на попереднє шоу. Жіноча команда агентства «Алюр Реаліті» поєднує роботу з розвагами, керуючи люксовими об'єктами нерухомості на узбережжі Тампи. Відносини в колективі, особливості роботи, обговорення угод за келихом шампанського. В цьому шоу  також більше комунікацій і взаємодії між колегами й клієнтами, ніж самої нерухомості.

Підготувала : Наталія Настич