Як це — жити і працювати в гнучкому офісі?

28.08.2019   |  Блоги

Анна Чуботіна

директор департаменту торговельних площ Arricano Real Estate Plc

У липні ми більшою частиною головного офісу, близько 50 осіб, переїхали у Creative States. Цьому було дві причини: в нашому офісі на бульварі Т. Шевченка розпочався ремонт і ми вирішили протестувати коворкінговий простір — і як потенційні постійні резиденти, і як дослідники, для розуміння, як і куди розвивається офісна нерухомість, тому що в рамках проекту Arricano на Лук'янівці, крім торгового центру, заплановані офісні вежі.

Creative States — це не просто новий, красивий, зручний офіс. Це гнучкий робочий простір нового покоління. В Україні такі інноваційні проекти почали розвиватися нещодавно. Creative States, Creative Quarter, Regus, Spaces, Платформа, TCEH, Перемога Space відкривають нові локації, дотримуючись загальносвітового тренду переосмислення класичних офісів у простори, створені для роботи і творчості, де межа між роботою і життям стирається.

Один з прикладів, якими надихалися творці проектів гнучких офісів в Україні, є мережа WeWork, з недавнього часу — The We Company, яка об'єднує також школу відповідального бізнесу WeGrow і коливінги WeLive. На сьогоднішній день цей оператор управляє близько 45% гнучких офісних просторів у США, вона є найбільшим орендодавцем на Манхеттені та в центральному Лондоні. Проекти компанії працюють у Німеччині, Австралії, Франції, Японії, Росії та інших країнах. Інші гравці, які ділять ринки з The We Company, — Regus, Knotel, Impact Hub, нішеві BAP, PAE і Share Your Office у Франції. Набирає обертів тренд створення таких просторів власниками бізнес-центрів самостійно або із допомогою брокерських компаній. Так, в цьому році CBRE створила компанію Hana, яка в партнерстві з власниками, буде надавати послуги запуску та управління коворкінгами за моделлю expenses and profit sharing.

Резидентами таких просторів в інших країнах є фрілансери та креативний клас. В Україні таке резиденство можуть дозволити собі, здебільшого, тільки компанії. Частіше — із сектора it і стартапи, для яких важливо мати можливість рости із бізнесом, отримувати готове рішення «під ключ», аутсорсити бізнес-процеси та сервіси (бухгалтерія, відділ продажу, HR, рекрутинг та інші).

Сьогодні це в середньому 10-30 осіб, але кількість співробітників зростає.

У світі сфера коворкінг рухається від надання послуг фрілансерам до роботи з невеликими та середніми компаніями зі штатом до ста осіб. Так, власники The We Company стверджують, що у 2019 р. 30% компаній, які входять в Fortune 500, є резидентами the WeWork співтовариства. У Києві є приклади компаній-резидентів з кількістю від 100 осіб, для яких було розроблений «корпоративний офіс під ключ», з дотриманням стандартів і підходів у реалізації гнучких просторів. Таким резидентом Creative Quarter стала компанія Ring Ukraine, яка зайняла весь 5-й поверх бізнес-центру Gulliver. Змінюється і профіль потенційних орендарів: фінансові, сервісні компанії, медіа-агенції, наш випадок — перший в Україні переїзд у гнучкий офіс великої девелоперської компанії.

При підготовці цього матеріалу я зібрала думки своїх колег на тему: «Чому нам подобається працювати в гнучкому офісі». І ось чому: 

Швидкий переїзд і відсутність інвестицій у ремонт

Ви пам'ятаєте скільки сил, часу і який бюджет потрібний на переїзд у новий офіс? Ми переїхали за один день, за годину розставили меблі в персональних кабінетах (private office) і почали працювати. Нам допомогло те, що Arricano вже давно інтегрувала тренд BYOD (Bring Your Own Device). Більшість співробітників для роботи використовує персональні лептопи, усі дані зберігаються у хмарі, що дозволяє працювати без втрати ефективності з будь-якої точки і практично з будь-якого пристрою. Так, потрібно відзначити, що багато речей залишилося в нашому постійному офісі, і, якщо б ми переїжджали надовго, необхідно було, як мінімум, продумати, де зберігати документи, які обов'язкові у паперовому вигляді.


Creative States Senator

Ефективна комунікація з колегами

Фахівці все більше говорять про емоційне вигоряння, про те, що сучасна людина, незважаючи на високий рівень інтеграції з іншими людьми через соціальні мережі та месенджери, стає насправді більш самотньою. Невимушена атмосфера, можливість зустрічатися в загальних просторах, проводити робочі зустрічі в лаунж-зоні, сприяє встановленню міцних зв'язків всередині колективу, а значить — і до ментального здоров'я.


Creative Quater Gulliver 

Вільнe форматування робочого місця, бізнес-переговори і робота в інших локаціях мережі

Можливість вибирати місце для роботи в залежності від завдань і настрою. Персональний кабінет, лаунж з різними стилістично оформленими зонами, переговорні кімнати, капсули для проведення телефонних переговорів, затишна кухня, врешті-решт. Зміна картинки дозволяє перемикатися, а значить - відпочивати і підтримувати свою ефективність.

Неформальна атмосфера в лаунж-зоні знижує напругу при проведенні бізнес-переговорів, створює атмосферу довіри та співпраці. При цьому ви економите час: зустріч на вашій території, але в умовах, що властиві більше антикафе, ніж офісу.

Великою перевагою є можливість вибрати для роботи будь-який коворкінг мережі. Я провела кілька робочих зустрічей у новому коворкінзі Creative States у Gulliver. Партнерам там було зручніше, а мені хотілося змінити обстановку та протестувати нову локацію.


Creative States Gulliver

Заходи і happy hours

Коворкінг проводить регулярні заходи з запрошеними спікерами, бізнес-сніданки, панельні дискусії, демонстрації продуктів, в яких резиденти можуть брати участь без додаткової оплати. Це економія грошей, часу і, перш за все, доступність цікавої та корисної інформація від професіоналів ринку.

Кожний робочий тиждень завершується п'ятничним happy hours. Мої колеги з задоволенням залишаються поспілкуватися один з одним та іншими резидентами у неформальній обстановці за келихом вина. Грають в настільні ігри, слухають музику, діляться робочими та життєвими лайфхаками.


Creative States Senator

Співтовариство, в якому є місце для всіх

Зараз багато говорять про покоління, про те, що їх роз'єднує та може об'єднати. Не секрет, що середній вік співробітників it-компанії або стартапу менше, ніж середній вік співробітника девелоперської компанії. В Creative States ми стали частиною абсолютно іншої культури, що дає новий досвід спілкування, ведення переговорів, а іноді і дозволяє по-іншому поглянути на життєві ситуації. Ми потрапили в атмосферу, в якій хочеться не просто виконувати перелік завдань, а творити, виходити за межі особистого досвіду.


Creative States Gulliver 

Технологічність

Комфортні переговорні кімнати і телефонні будки, обладнані всім необхідним для проведення зустрічей і презентацій: екрани з бездротовим підключенням, бездротовими аудіосистемами і Google Home («розумна колонка»). Для проведення корпоративних заходів можна використовувати лаунж-зону з великим екраном і проектором, якісним звуком, обладнану барною стійкою, яка дозволяє організувати кейтерінг для заходів.


Creative States Senator

Інфраструктура та обслуговування

Кава кількох сортів, чай, печиво, фрукти, смачні готові сніданки та обіди, друк і сканування, обробка кореспонденції, прибирання, душ, засоби гігієни у санвузлах. Маса деталей, з яких складається якісний споживацький досвід і про які можна не дбати, присвятивши весь свій час роботі, пошуку рішень, нетворкінгу.


Creative States Senator

В результаті ми отримали більше, ніж очікували. Уже 1,5 місяця ми орендуємо не  квадратні метри з певним рівнем ремонту, інфраструктурою і сервісами, а майданчик для нетворкінгу, колаборацій, творчості, створення рішень, які змінюють індустрії.  І нам сподобалося! 

Ще 10 років тому ми не могли припустити виникнення коворкінгу як формату офісної нерухомості.  Але сьогодні комерційна нерухомість готова до самих сміливих експериментів, до форматів, які дивують, до різноманітності підходів до організації робочого простору.  І, як результат, у компаній і команд з'являється можливість підбирати таку ділову інфраструктуру, яка відповідає характеру бізнесу, стилю ведення справ і проектів, а також — потребам людей, які цей бізнес розвивають.