Creative States запустили нову локацію на «Арсеналі»

12.10.2021   |  Новини

12 жовтня сервісна компанія офісних рішень Creative States відкрила нову локацію мережі у Києві. Так, другий об’єкт на столичному «Арсеналі» — Creative State of Arsenal 2 — вже заселив перших резидентів: київський офіс ізраїльського стартапа-«єдинорога» Bringg, продуктову фінтех-компанію RBI Retail Innovation (входить до міжнародної банківської групи Raiffeisen Bank International), офіс шведської IT-компанії Agena Tech та інших. Із запуском нової локації загальний метраж мережі перевищив 15000 кв.м. Creative States стала найбільш швидкозростаючою компанією, що надає офісний сервіс в Україні.

«Наша нова локація Creative State of Arsenal 2 побила всі рекорди з реалізації: перший поверх був повністю зданий ще на етапі пресейлу — вільних офісів немає зовсім, залишили останній під нашу команду Creative States на перші 3–4 місяці. Другий поверх здано вже приблизно на 40%, зараз із активізацією бізнес-сезону попит ажіотажний і продовжує рости. Ми ведемо роботи і фіналізуємо другий поверх, куди резиденти зможуть заїхати вже в листопаді. Продовжуємо будувати глобальну мережу «клубних» квантових островів із абсолютним офісним сервісом «, — коментує Ілля Кенігштейн, СЕО і засновник Creative States.

Особливість нової локації в проєктуванні: в цей раз при розробці об’єкта в компанії зробили акцент на новий формат бізнес-студій, розрахованих на 1–15 осіб. Такі офіси розташувалися на першому і, частково, другому поверхах. Резидентам студій доступні окремі входи в простори прямо з внутрішньої площі Марді Гра. Загальний метраж локації Creative State of Arsenal 2 — 2517 кв.м і розрахований на 512 резидентів.

Стилістика нової локації продовжує історію об’єкта-попередника, першого корпусу Creative State of Arsenal. Новий Орлеан, адаптований під тематику подорожей і досліджень, також  у стилі арт-нуво, з плавними і асиметричними лініями і відсиланнями до природи. 

«Ми постійно перевинаходимо традиційні стилі і адаптуємо їх під нову реальність. Зберігаємо ключові характеристики і в той же час робимо більш актуальними, іноді комічними, але завжди — фантастично гарними. Creative State of Arsenal 2 — це історія про французький шик і джаз, водночас — про пригоди Індіани Джонс і Лари Крофт. Наші дизайнери вражати резидентів своїми знахідками. Наприклад, в лаунж-зоні ви побачите крісла-„черепа“ з Мексики», — коментують в компанії.

Традиційно Creative States надає резидентам повністю обладнану офісну інфраструктуру з кабінетами, hot desk зоною, переговорними і скайп-кімнатами. Лаунж і барна зона, санвузли з душовими, кухня з технікою і послугами шеф-кухаря, нуар-кімната для відпочинку з амбієнтною музикою, паркінг — всі простори, бізнес- і лайфстайл-сервіси доступні для ефективної роботи і відпочинку резидентів.

Як і всі локації мережі, Creative State of Arsenal 2 kids friendly і повністю адаптована під дітей. Крім цього, в Creative States оголосили, що з відкриттям другого «Арсеналу» вводять дитячий абонемент на всіх локаціях у Києві і Дніпрі, спеціально для школярів.

У найближчих планах компанії відкрити ще 2 локації в центральній частині Києва: одну від 3600 кв.м, другу від 5000 кв.м. Розшириться об’єкт і в Дніпрі — площа Creative State of Dnipro збільшиться до 4300 кв.м. На роадмепі також анонс нового об’єкту поза Києвом. Паралельно Creative States запустить Creative State of Arsenal 2,5, який об’єднає весь офісний комплекс на «Арсеналі», загальна площа займе 8000 кв.м. Таким чином компанія збільшить портфель метрів до 24000 кв.м.

Нагадаємо, в травні 2021 Creative States запустила франшизу, націлену як на українські міста-мільйонники, так і на Захід. Влітку, в рамках столичного «Арсеналу», компанія відкрила внутрішню площу Марді Гра (1000 кв.м).

Читайте інтерв'ю Property Times  з Іллею Кенігштейном про те, як ринок сам став позиціонувати Creative States як преміальний продукт.