ТРЦ Blockbuster Mall готується до відкриття. Перші фото і подробиці

26.04.2019  |  Спецпроекты

31 травня 2019 року анонсовано старт роботи найбільшого торгового кластера Україн — ТРЦ Blockbuster Mall у Києві. Property Times пропонує подивитись, як його готують до відкриття.

 

«Ми відкриваємо зараз першу чергу, 250 тис. кв. м. Друга частина, 100 тис. кв. м, буде відкрита наступної осені. Чи потрібні такі масштабні проекти місту? Безумовно, потрібні. Наші громадяни багато подорожують, вони мають повне право і вдома бачити якісні цікаві проекти, місця не тільки шопінгу, а й дозвілля. Проект Blockbuster Mall представляє саме формат retail resort», — підкреслив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Він також наголосив, що Blockbuster Mall розрахований не тільки на жителів Оболоні і Троєщини. «Відстань від Blockbuster Mall до Хрещатика — 5 км, стільки ж, скільки до Ocean Plaza. Просто поняття «центру» не так швидко трансформується, як росте місто», — говорить Бойко.

За його словами, вже зараз зайнято 90% площ. Якірний орендар — гіпермаркет «Сільпо» площею 9 тис. кв. м вже робить ремонт. В інтер'єрах обігрується мультфільм «Мавка. Лісова пісня». Іншим орендарям показували готовність приміщень під час проперті-туру, який провели 26 квітня. Ремонт та облаштування магазинів займе від 20 до 90 днів: все залежить від орендованих площ. Тому в анонсований час, 31 травня, значна частина першого поверху готова відчиняти двері відвідувачам.

Среди орендарів: A|X Armani Exchange, Tommy Hilfiger, Napapijri, Calvin Klein, HUGO, Jack Wolfskin, Pierre Cardin, Tom Tailor, Esprit, SportAlm, Lee Cooper, Bugatti, Annete Gertz, All Stars,  Mango, De Facto, New Yorker, O’stin, LC Waikiki, спорт представляють Интерспорт, Марафон, PUMA, Sportmaster, Under Armour; товари beauty&gifts – Brocard, Yves Rosher, «Секунда», Pandora, TOUS, Tissot, Roncato, Kipling, Piquadro, Victorionox, Золотий вік, INGLOT, Люксоптика, Дека, ZARINA, СЮФ, КЮ,  digital – Citrus, Samsung, MOYO, Apple.

На другому поверсі — парк розваг, центром якого стане особлива американська гірка з обертовими кабінками. Тут же, на другому поверсі, фудзона площею понад 10 тис. кв. м з шикарним видом на місто, Північний міст та Почайну. Пропозиція на будь-який смак: McDonalds, KFC, Salateira, MeiWei, Lezzelti Tavuk, Сушия, Star Burger, Noodle Doodle, IT IS, MARKET PLAZA і багато інших.

Об'їзна дорога від Петрівки за ТРЦ Blockbuster Mall вже практично добудована, в майбутньому вона вийде на набережну. Інвестор готовий брати участь в облаштуванні зеленої зони поруч з річкою Почайною і у будівництві пішохідного містка від ТРЦ через проспект Бандери.

Текст: Оксана Гришина
Фото: Костянтин Ільянок