Як виглядає новий масштабний коворкінг Spaces Maidan Plaza в Будинку профспілок. Фото

04.11.2019  |  Спецпроекты

На київському ринку нерухомості з'явився новий амбіційний об'єкт — проект компанії IWG — Spaces Maidan Plaza, один з найбільших коворкінгів столиці. Spaces пропонує креативні робочі простори з унікальною атмосферою — діловою й водночас дружньою та творчою — в сотнях бізнес-центрів по всьому світі.

 

«У Києві склалася сприятлива ситуація для зростання індустрії коворкінг — з одного боку, в столиці спостерігається максимальна ділова активність, з іншого — Київ знаходиться в загальносвітовому тренді бурхливого зростання альтернативних форматів організації робочого простору. Компанії все частіше вибирають обслуговувати офіси та коворкінги, оскільки це дозволяє уникати вкладень в обладнання власного офісу або довгострокових негнучких умов оренди, що пов'язують бізнес зобов'язаннями. У такій ситуації основна складність — знайти відповідні об'єкти для відкриття нових центрів. Знакова локація в самому центрі Києва виявилася найкращим вибором для виведення на ринок нового бренду Spaces. Це перший об'єкт компанії в Україні такого розміру, тому ми відкриваємо Spaces поетапно, в три черги — мабуть, це основна складність на етапі відкриття, тому що перші клієнти не могли побачити весь масштаб Spaces», — коментує відкриття нового об’єкту Юлія Литвиненко, директор Spaces.

Spaces розміщується в бізнес-центрі Maidan Plaza, який знаходиться в одній будівлі з Будинком профспілок на Майдані Незалежності. Простір площею 5 000 кв. м. розраховано приблизно на 600 робочих місць.

Крім офісних приміщень, до послуг резидентів — переговорні кімнати, організація регулярних ділових і лайфстайл-заходів.

У розпорядженні резидентів готова офісна інфраструктура, інтернет, телефонія бізнес-класу, офіс-менеджер, кухня і сервіс з прибирання. Все це доступно через зручний додаток, за допомогою якого легко переглядати галерею, шукати і бронювати приміщення і керувати своїм профілем.

Мережа коворкінгів Spaces належить британській міжнародній компанії IWG, яка уже представлена в Києві проектами Regus. Новий проект буде мати інше позиціювання: яскраві кольори, сучасний інтер‘єр, надшвидкий Wi-Fi, розміщення в самому центрі міста.

Автори проекту орієнтувалися на іншого споживача: молодого, амбітного, креативного.

«Мультибрендова стратегія дозволяє нам запропонувати відповідні рішення будь-якій аудиторії, — коментує Юлія Литвиненко, директор Spaces. — Ми зробили акцент на дизайн офісу, на нетворкінг, івенти і створення ділової спільноти. У Spaces ми збираємо під одним дахом як підприємців і невеликі компанії, так і корпоративних клієнтів, що формує сприятливе середовище для ділових зв'язків, генерації нових ідей і для продуктивної роботи в динамічному середовищі. Наш просторий бізнес-клуб — популярне місце, де є можливість як зосередитися на роботі, так і поспілкуватися з цікавими людьми або взяти участь в одному з наших заходів».

Австрійська компанія DELTA,що представлена в Україні, виконує управління проектом, розробку бюджету, контроль якості виконаних робіт та перевірку проектної документації.

«Мультикультурні команди в дії та в результаті створюють щось унікальне для України та міжнародної спільноти, — коментує роботу над проектом Вольфганг Гомерник, СЕО DELTA Ukraine. — Важливою була відповідна звітність, стандартизовані інструменти та мобільна робота. Від усіх учасників була потрібна «зайва миля». Робота в нічні та вихідні дні».

«DELTA Ukraine впоралися із завданням — вивчили вимоги нашого бренду, зіставили з локальними нормами і допомогли реалізувати максимально побажання по проекту. Проводили check out на кожній стадії проекту», — прокоментувала співпрацю Юлія Литвиненко.

За виконанням робіт стежить технагляд від DELTA. «Ми контролюємо якість виконання оздоблювальних робіт, дотримання на майданчику вимог Spaces, виконуємо контроль якості матеріалів, їх відповідність проекту і нормативній документації, контроль супровідної документації, огляд прихованих робіт, тестування інженерних систем, підтвердження обсягів виконаних робіт, контроль виконавчої документації», — говорить Володимир Остапенко, project manager DELTA Ukraine в Spaces.