Теплообмін енергією у дистанційному форматі

17.04.2020   |  Блоги

Олена Обухівська

менеджерка з комунікацій компанії Arricano    

Згадки про офіс викликають ностальгію, а кавабрейки, наради та живе спілкування з колегами тепер мають нову цінність та значення. Попит та потреба на офісну соціалізацію щодня зростають, а пропозиція поки відсутня. Комунікаційна площина в онлайні, завдяки емейлам, паблік-групам та телефонним дзвінкам може повністю відповідати чітким бізнес-процесам. Залишається одне — заряджати команду енергією, щоб бізнес-творчість не опустилась до механічного виконання завдань, а мотивація не вимагала супервізії. Щоб все було так, як в офісі, з ендорфінами, але в дистанційному форматі. То як знайти джерело енергії, щоб вона додавала запалу?

Згуртувати команду

Переконана, що технології «тримаються» на людській енергії. І навіть коли всі процеси працюють самі собою, команді потрібний зовнішній заряд та теплообмін із колегами. Тому ми провели першу корпоративну онлайн конференцію на тему «Розкажіть, що у вас нового». До речі, із таким комунікаційним повідомленням ми звернулись і до підписників сторінок ТРЦ Arricano у фейсбуці та інстаграмі.

З колегами, які скучили один за одним та були раді всіх побачити, говорили про те, що кого хвилює. Можна виділити кілька основних тем — які нові лайфхаки на дистанційному форматі, як облаштувати комфортне робоче місце вдома, як навчати дітей та одночасно працювати, хто і як займається спортом, як самодисциплінуватись та самомотивуватись, де шукати натхнення.

Про робоче місце вдома

Наталя Денисів, виконувачка обов’язками директорки департаменту оренди, розповіла, що вдома вона знайшла простір, який найбільше нагадує офіс. І це дозволяє менше відволікатись на домашні справи.

Sportchallenge

Більшість колег вільний час інвестують у спорт. Ігор Баранов, директор департаменту ринків капіталу, придбав домашній тренажер. Даша Панкратова, бренд менеджер ТРК «Проспект» та ТРК City Mall, завела велосипед. Юрій Магнус, юрист компанії Arricano, щоранку усією родиною робить фізичні справи та займається фізкультурою.

Спорт — об’єднує. Тому ми вирішили найближчим часом разом провести корпоративний онлайн sportchallenge. Щоб зарядити команду, Анна Чуботіна, генеральна директорка Arricano, обіцяла запросити на заняття професійного тренера. Адже в Arricano часто практикували проводити в офісі спортивні паузи.

SMM лікбез

Олена Погодіна, заступниця директора із маркетингу, розповіла колегам як під час карантину різні бренди використовують можливість поговорити зі своїми користувачами про життєві речі, які хвилюють кожного.  Гумор, мистецтво, діалог та онлайн уроки — основні комунікаційні  інструменти в соціальних мережах.

Online школа

Особливий виклик для колег, у кого діти шкільного віку — як збалансувати час та мотивувати своїх дітей дивитися онлайн уроки. Батьки і самі почали вчитися разом із ними, розв’язувати задачі, робити руханку та читати підручники. Віта Кравець, бухгалтер компанії, поділилась своїми лайфхаками, як працювати та одночасно вчитися: писати дитині завдання і складати їй план на день.

Без відриву від роботи

В онлайн конференції взяли участь колеги, які працюють у звичному режимі. Щодня на роботу приїжджає Сюзанна Левочко, офіс-менеджер Arricano. Головне в її обов’язках на сьогодні — забезпечити ділову комунікацію та документообіг  компанії із партнерами, банками, передати звіти у податкову тощо. Вона не уявляє, як можливо було б організувати ці процеси у дистанційному форматі. Офіс тихий та порожній, латте можна зробити без черги до кавового автомату. А їй хотілось би, щоб все було навпаки, у звичному режимі.

На передовій у повному складі працюють команди ТРЦ у Києві, Запоріжжі та Кривому Розі. Адже об’єкти торгово-розважальних центрів потребують щоденного догляду та турботи.

Вислів Інни Сотнікової, директорки ТРК «Проспект» та ТРЦ «РайON»: «Працюємо. Дезінфікуємо. Інформуємо. Не панікуємо», — уже став у компанії Arricano крилатим.

Вардуї Батракова, директорка ТРК City Mall, розповіла про настрої у Запоріжжі, де відвідувачі ТРЦ щоразу запитують, коли ж нарешті повністю запрацює торговий центр.

Про колективну енергію

Більшість в Arricano надає перевагу офісному стилю роботи, коли можна подивитись колегам в очі, швидко з’ясувати питання, обійнятися, обмінятися енергією та соціалізуватися. Колегам не вистачає соціуму. Тому онлайн конференція виявилася як ніколи вчасною та потрібною, щоб усіх побачити, почути та розказати про себе. Дистанційний режим роботи — це виклик на самоорганізацію та самомотивацію. І як сказав Олександр Шостак, виконувач обов’язками керівника юридичного департаменту: «Віддалена робота вимагає взаємної підтримки та взаємної перевірки, оскільки  емейл листування не дає повного розуміння суті питання».

Дистанційний виклик, коли на відстані важливо відчувати команду, працювати без супервізії, а теплом та енергією обмінюватися через онлайн. З’явилися нові стимули для самовдосконалення нових компетенцій. Довіряти колегам і знати, що тобі також довіряють. А підбити підсумки та отримати наснагу виявилося легко на спільній конференції. Тому ми плануємо знову зустрітися вже найближчим часом.

Вдячна всім колегам, хто приєднався і розповів про свій настрій та дистанційні лайфхаки.