Сітрас зміцнює систему органів управління та дирекції

26.06.2020   |  Новости

Новини партнерів

Антуан Гролен, 44 роки, призначений Головою Ради Директорів Сітрас, фахівцем з нерухомості. Він стане рушійною силою для того, щоб зробити компанію Сітрас орієнтиром у сфері трансформацій міста. Водночас, Бенуа Льоро, Генеральний Директор Сітрас, продовжує керувати стратегією компанії та проектною програмою.

Після вступу на посаду Антуан Гролен займається забезпеченням поступового і безпечного виходу із кризи сфери охорони здоров'я зі всіма співробітниками, клієнтами та партнерами Сітрас.

Антуан Гролен з Генеральним Директором підтримуватимуть прискорення трансформації компетенцій у сфері нерухомості та методів роботи Сітрас у рамках бачення створення більш стійкого та екологічного міста, більш змішаного та краще пов'язаного – і задуманого узгодженим в багатьох своїх функціях (житло, рітейл, послуги, розваги).

 Антуан Гролен - експерт з питань нерухомості та містобудування. Він розпочав свою кар'єру у міжнародній групі Bouygues Construction. Він очолював Groupe Projex, до якої приєднався у 2003 році, де став Генеральним Директором. Антуан Гролен заснував компанію NODI у 2017 році, підприємство з перетворення міських територій у змішані житлові простори Асоціації сім’ї Мюльє.

Це призначення супроводжується новою європейською організацією для кожної країни, максимально наближеною до потреб місцевих партнерів її проектів: 

  • Ада Валентек призначена Генеральною Директоркою Сітрас Польща 
  • Бенуа Льоро призначений виконуючим обов'язки Генерального Директора Сітрас Угорщина 
  • Ерве Крок призначений Генеральним Директором Сітрас Франція 
  • Марко Балдуччі призначений Генеральним Директором Сітрас Італія та Україна 
  • Мануель Теба призначений Генеральним Директором Сітрас Іспанія 
  • Маттео Періно призначений Генеральним Директором Сітрас Люксембург 
  • Северин Бодарт призначений Генеральним Директором Сітрас Португалія 
  • Татьян Діакону призначений Генеральним Директором Сітрас Румунія 
  • Тьєррі Леконт призначений Генеральним Директором Сітрас Росія

«Я дуже радий приєднатися до Сітрас. Моє призначення та ця організація, що є більш ближчою до галузі - це частина амбітного проекту, який посилить нашу динаміку розвитку. Наприкінці кризи в галузі охорони здоров'я наша відповідальність полягає в тому, щоб сприяти появі міста майбутнього: більш стійкого та більш пов’язаного міста, створеного перш за все зі зв'язків у безпосередній близькості, в якому торгівля, в оновленому вигляді, матиме своє місце. Ми повинні по-іншому проектувати, керувати та анімувати, впроваджувати інновації для трансформації та розвитку районів, міст, територій та нашого бізнесу», - прокоментував Антуан Гролен, Голова Ради Директорів Сітрас.


Читать другие новости

27.08.2020
На новій посаді Максим Олексієнко продовжить забезпечувати ефективне функціонування об’єкту Astarta Organic Business Centre.
подробнее
16.07.2020
Варто зазначити, що в 2009 році Шевченко працював штатним радником Юлії Тимошенко, яка на той час обіймала посаду прем’єр-міністра.
подробнее
10.07.2020
В PR & Communication портфоліо Олени — понад 100 проектів, реалізованих у FMCG, Retail та Development сегментах в Україні,
подробнее