«11 Mirrors» і Senator Victory Square — кращі готелі України, за версією World Travel Awards

19.06.2019   |  Новости

П’ятий рік поспіль, дизайн-готель «11 Mirrors» стає володарем премії World Travel Awards у номінації «Кращий бутик-готель України», а Senator Victory Square отримує звання «Лідер України в сегменті сервісних апартаментів».

Престижна міжнародна премія World Travel Awards™ (WTA) була заснована в 1993 році з метою визначити та оцінити досягнення кращих представників у галузі туризму і готельного бізнесу. На сьогоднішній день вона є всесвітнім знаком якості, своєрідним Оскаром для туристичної індустрії. DEOL Partners виступає готельним оператором стильного бутик-готелю «11 Mirrors» та апарт- готелю Senator Victory Square (одного з мережі Senator Hotels and Apartments).

Обидва бренди вкотре отримали визнання за надання першокласного сервісу, створення максимально комфортних умов для проживання та уважне ставлення до гостей. Наші готелі були оголошені серед кращих дестинацій Європи під час церемонії нагородження, яка відбулася 8 червня на Мадейрі (Португалія). Провідні експерти та лідери думок з’їхалися з усього континенту на урочистий захід, щоб привітати переможців. Місцем для гала-вечері став розкішний історичний готель — палац Рейда (Belmond Reid’s Palace hotel), оточений зеленими садами з видом на Атлантичний океан.

Грем Е. Кук, засновник WTA: «Церемонія нагородження на Мадейрі мала неймовірний успіх. Ми познайомилися з провідними європейськими туристичними напрямками, готелями, курортами, авіакомпаніями та агенціями. Ми раді привітати кожного переможця».

Марина Лео, партнер компанії DEOL Partners і CEO «11 Mirrors» та мережі Senator Hotels and Apartments: «Ми пишаємося, що знову виграли цю престижну премію. Ми дякуємо організаторам WTA за те, що вони назвали наші готелі кращими в Україні в своїх категоріях. Нагорода World Travel Awards важлива для нас, тому що переможців обирають як професіонали в індустрії туризму, так і мандрівники. Нам, як готельному оператору, особливо приємно, що наші бренди визнають експерти — в Україні та за її межами — та цінують гості, які приїжджають до нас з усього світу. Ця нагорода підтверджує, що наша команда готова постійно не лише підтримувати, але і підвищувати якість сервісу».

Інформація про DEOL Partners DEOL Partners — інвестиційна, девелоперська і керуюча компанія в сфері комерційної нерухомості з особливим фокусом на готельному сегменті. Поєднуючи глибоке знання специфіки українського ринку та досвід сучасних прогресивних міжнародних практик, DEOL Partners надає комплексні та системні рішення для інвесторів, девелоперів та власників нерухомості.


Читать другие новости