Фонд енергоефективності призначив виконуючого обов'язки директора

14.09.2021   |  Новости

Виконуючим обов'язки директора Фонду енергоефективності призначений технічний директор установи — Єгор Фаренюк. Таке рішення прийняв Наглядова рада Фонду, йдеться в повідомленні eefund.org.ua. Згідно з ним, Єгор Фаренюк буде виконувати функції глави установи з 11 вересня до визначення переможця конкурсного відбору на посаду директора Фонду та його вступу на цей пост. Днями буде оголошено конкурс на заміщення посади керівника установи, про що Фонд повідомить додатково.

Що відомо про Єгора Фаренюка?

Єгор Фаренюк почав працювати на посаді технічного директора Фонду енергоефективності з 24 квітня 2019 року. Він є кандидатом технічних наук Національного університету водного господарства та природокористування. Є також експертом в будівельній і технічній галузях, сфері енергоефективності, фахівцем міжнародної технічної практики, правил енергоаудиту та проєктної документації при термомодернізації будівель. 

До приходу в Фонд був завідувачем відділу будівельної фізики та енергоефективності і лабораторії будівельної теплотехніки та акустики. Має досвід роботи в компаніях «Алюміл Україна ЛТД», «ТК Ізобуд», «ТК Термоград» та інших.

Попередня директорка Фонду Юлія Головатюк-Унгуряну закінчила свою каденцію напередодні.