Отримати інформацію про містобудівні умови та обмеження в Києві відтепер можна за 5 хвилин

19.01.2021   |  Новости

Інформацію про наявність чи відсутність виданих на забудову містобудівних умов та обмежень можна отримати за 5 хвилин на сайті містобудівного кадастру замість 5 днів, визначених у ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

«Нещодавно Департамент містобудування та архітектури КМДА опублікував понад 4 тисячі оцифрованих містобудів. Вони є у відкритому доступі, й, за потреби, громадяни можуть самостійно завантажити МУО або ж переглянути їх онлайн», - розповів Юрій Тацій. Посадовець зазначив, що для того, щоб одержати копію раніше виданих МУО, не потрібно писати запит на інформацію до Департаменту.

«Щомісяця Департамент містобудування та архітектури КМДА отримує близько 300 запитів стосовно надання інформації, чи видавались МУО на ті чи інші об’єкти, або ж ні. Розгляд листів про надання публічної інформації триває, згідно з діючим законодавством, 5 днів. А працівники Департаменту відповідають на листи замість підготовки містобудівної документації. Тож публікація МУО в публічному доступі не лише стає «миттєвою відповіддю» на запити громадян, а і дозволить якісно перерозподілити людський ресурс всередині структури», - пояснив Юрій Тацій.


Читать другие новости

24.02.2021
Власникам приватного бізнесу, які ведуть свою підприємницьку діяльність на вулиці Петра Сагайдачного, необхідно підготувати паспорти опорядження та паспорти при...
подробнее
24.02.2021
За словами посадовця, зараз процес отримання топографо-геодезичних вишукувань дуже тривалий та виснажливий для інженерів-геодезистів.
подробнее
22.02.2021
Отримувати нові МУО все ж потрібно, якщо новий власник змінив плани щодо будівництва
подробнее
18.02.2021
На сьогодні вся інформація міститься в системі, яка фіксує чітку дату входження, встановлює регламентовані терміни розгляду, а фахівець не може від неї відійти ...
подробнее